—  27 lipca 2021

„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. MAZOWIECKIM. II EDYCJA”

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie – może dzięki Tobie odkryją ją też inni 🙂

NAGRODY

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. mazowieckiego.
  2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. mazowieckim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
  3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. mazowieckim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym – liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa 😉
  4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-mazowieckie-2-edycja

Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia 2021 roku! Serdecznie zapraszamy!

—  14 września 2021

Piknik w Cegłowie

18 września zapraszamy na rodzinny piknik w Cegłowie przy boisku sportowym. Impreza zacznie się o godzinie 15. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

—  13 września 2021

Wstępny harmonogram spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich.

Rozpoczyna się w naszej gminie cykl spotkań sołeckich, na których mieszkańcy będą podejmowali decyzje w sprawie rozdysponowania funduszy sołeckich na 2022 rok.

—  13 września 2021

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze – zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.