A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 kwietnia 2024

Turniej  Piłki Siatkowej „Czwórek” o Puchar Wójta Gminy Baranów

W dniu 13.04. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbył się turniej piłki siatkowej drużyn cztero-osobowych w kategorii OPEN. Po zawodach między gminnych które odbyły się na terenie gminy i miasta Wiskitki siatkówka ponownie powróciła do naszej gminy. Wyniki końcowe: Mistrzowski zespół grał w składzie: Damian, Dawid, Paweł  Dzwonek , […]

W dniu 13.04. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbył się turniej piłki siatkowej drużyn cztero-osobowych w kategorii OPEN. Po zawodach między gminnych które odbyły się na terenie gminy i miasta Wiskitki siatkówka ponownie powróciła do naszej gminy.

Wyniki końcowe:

  1. Bomba Team          6pkt
  2. Byle nie do zera     4pkt
  3. Dziki   Oddział        2pkt

Mistrzowski zespół grał w składzie: Damian, Dawid, Paweł  Dzwonek , Piotr Kierzkowski.  Zawody sędziował Andrzej Ciesielski.

Drużyny otrzymały puchar oraz pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz organizatorom!

                                                                     Inspektor ds. Sportu i Kultury

                                                                           Robert  Błaszczyk

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.