A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  23 maja 2024

Turniej Piłki Nożnej  BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów

W dniu 18.05.2024 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Turniej  Piłki Nożnej  Baranów – CUP. W zawodach udział wzięło 16 drużyn, 180 zawodników reprezentujących kluby sportowe z powiatów Grodziskiego , Skierniewickiego , Sochaczewskiego , Żyrardowskiego i Rawskiego.

W dniu 18.05.2024 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Turniej  Piłki Nożnej  Baranów – CUP. W zawodach udział wzięło 16 drużyn, 180 zawodników reprezentujących kluby sportowe z powiatów Grodziskiego , Skierniewickiego , Sochaczewskiego , Żyrardowskiego i Rawskiego. Zespoły rywalizowały w trzech grupach wiekowych 2009-2011, 2013-2015, 2016-2017. Grano systemem każdy z każdym. Mecze stały na dobrym poziomie a rywalizacja była bardzo zacięta, prowadzona w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Ostateczna kolejność w turnieju:  

Rocznik 2009-2011

1.GOKSIR Lipce Reymontowskie

2.MAZOVIA  Rawa  Mazowiecka

3.MSZCZONOWIANKA Mszczonów

4.TUR Jaktorów

5.ORION Cegłów

Rocznik 2013-2015

1.TUR Jaktorów

2.CSP Rybno

3.POGOŃ Wiskitki

4.ORION Cegłów

5.MSZCZONOWIANKA  Mszczonów

Rocznik 2016-2017. W tej kategorii nie prowadzono klasyfikacji drużyn . Grupa liczyła 6 zespołów : CSP Rybno , Pogoń Wiskitki , Tur Jaktorów , Orion Cegłów , Goksir Lipce Reymontowskie , Mszczonowianka  Mszczonów.

Zawody sędziowali Michał  Dziepak , Paweł Wieczorek oraz Sylwester Kowalski a Oliwia Szelachowska  czuwała nad zdrowiem zawodników.

Turniej otworzyli oraz wręczali pamiątkowe puchary i medale wszystkim zawodnikom  Pani Agata Trzop-Szczypiorska Wójt Gminy Baranów oraz Przewodniczący Rady Gminy Witold  Konarski.

Organizatorzy dziękują pracownikom ZUK , Panu Piotrowi Kraśniewskiemu , Panu Tomaszowi Barańskiemu za pomoc w przygotowaniu zawodów. Szczególne podziękowania organizatorzy  składają Panu Robertowi Pindorowi oraz licznie przybyłym rodzicom.

Turniej Baranów CUP organizowany był po raz XIII.

Inspektor d/s Sportu i Kultury, Robert  Błaszczyk

                                                        

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]