A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 sierpnia 2023

Termin zbiórki azbestu

Drodzy Mieszkańcy! Zbiórka odpadów zabierających azbest będzie realizowana w dniach 16 sierpnia – 15 września 2023 r.  Firma PHU PIOTR Piotr Jaczyński (ul. Warszawska 38B, 05-084 Leszno; NIP 529-128-29-15) będzie się kontaktować z Wnioskodawcami 2-3 dni przed planowanym terminem odbioru z danego miejsca w celu umożliwienia przygotowania odpadów do odbioru. Obecność Mieszkańca przy odbiorze jest […]

Drodzy Mieszkańcy!

Zbiórka odpadów zabierających azbest będzie realizowana w dniach 16 sierpnia – 15 września 2023 r. 

Firma PHU PIOTR Piotr Jaczyński (ul. Warszawska 38B, 05-084 Leszno; NIP 529-128-29-15) będzie się kontaktować z Wnioskodawcami 2-3 dni przed planowanym terminem odbioru z danego miejsca w celu umożliwienia przygotowania odpadów do odbioru.

Obecność Mieszkańca przy odbiorze jest obowiązkowa – koniecznie jest podpisane protokołu. 

W sytuacji wcześniejszego wykorzystania puli azbestu możliwego do odbioru – skontaktujemy się z Wnioskodawcami, od których odbiór nie będzie możliwy. 

Zadanie dofinansowano dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.