A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 sierpnia 2023

Termin zbiórki azbestu

Drodzy Mieszkańcy! Zbiórka odpadów zabierających azbest będzie realizowana w dniach 16 sierpnia – 15 września 2023 r.  Firma PHU PIOTR Piotr Jaczyński (ul. Warszawska 38B, 05-084 Leszno; NIP 529-128-29-15) będzie się kontaktować z Wnioskodawcami 2-3 dni przed planowanym terminem odbioru z danego miejsca w celu umożliwienia przygotowania odpadów do odbioru. Obecność Mieszkańca przy odbiorze jest […]

Drodzy Mieszkańcy!

Zbiórka odpadów zabierających azbest będzie realizowana w dniach 16 sierpnia – 15 września 2023 r. 

Firma PHU PIOTR Piotr Jaczyński (ul. Warszawska 38B, 05-084 Leszno; NIP 529-128-29-15) będzie się kontaktować z Wnioskodawcami 2-3 dni przed planowanym terminem odbioru z danego miejsca w celu umożliwienia przygotowania odpadów do odbioru.

Obecność Mieszkańca przy odbiorze jest obowiązkowa – koniecznie jest podpisane protokołu. 

W sytuacji wcześniejszego wykorzystania puli azbestu możliwego do odbioru – skontaktujemy się z Wnioskodawcami, od których odbiór nie będzie możliwy. 

Zadanie dofinansowano dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.