—  19 lutego 2020

Szkolenie „Kukurydza od A do Z” i inne

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice zaprasza mieszkańców prowadzących gospodarstwa rolne do udziału w szkoleniu.

Tematy poruszane na szkoleniu:

• Bioasekuracja gospodarstw jako istotny element prewencji – zasady zabezpieczania gospodarstw przed chorobami
  • Przeciwdziałania marnowaniu żywności
  • Kukurydza od A do Z

Szkolenie odbędzie się 27 lutego 2020 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Biblioteki w Kaskach przy ul. Królewskiej 44

Organizatorem jest Genowefa Wacławek MODR tel. 723-430-836

Plakat szkolenie MODR

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.