A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 grudnia 2023

Świąteczne wyzwanie Wójta!

Wójt Gminy Baranów ogłosiła świąteczne wyznawanie dla dzieci z Gminy!

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym Wójt zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. W tym roku zabawa polega na zaproszeniu Świętego Mikołaja do swojej klasy. Żeby to zrobić klasa lub grupa przedszkolna musi przyozdobić drzwi do swojej sali, a w zamian Mikołaj zostawi dla klasy słodki podarunek. Cieszy nas informacja że wszystkie dzieci są chętne do udziału. Trzymamy więc za dzieciaki kciuki!

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.