—  19 sierpnia 2021

Stanowiska Wójta Gminy Baranów wobec protestu Mieszkańców.

Szanowni Mieszkańcy,

Jako Wójt i mieszkaniec Gminy Baranów, Gminy mającej być miejscem inwestycji rządowej – Centralnego Portu Komunikacyjnego pragnę zawiadomić, iż solidaryzuję się z postulatami protestujących dzisiaj Mieszkańców oraz rozumiem pobudki, które popychają ich do tego protestu. Jest to forma wyrażenia swojego braku zgody, swojego niezadowolenia, oraz swojego strachu przed utratą dorobku – nierzadko kilku pokoleń.

Agata Trzop-Szczypiorska

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.