—  10 maja 2023

Sprzedaż końcowa węgla w preferencyjnej cenie

INFORMACJA  Termin składania wniosków o zakup – do 31 maja 2023 r. Cena zakupu paliwa stałego: 1850,00 zł brutto za tonę. Wnioski o zakup rozpatrywane są w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa. Nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego. Na stanie gminy pozostało niesprzedane paliwo stałe nabyte w ramach umowy w […]

Termin składania wniosków o zakup – do 31 maja 2023 r.

Cena zakupu paliwa stałego: 1850,00 zł brutto za tonę.

Na stanie gminy pozostało niesprzedane paliwo stałe nabyte w ramach umowy w ilościach: kostka 13,240 tony; orzech 3,400 tony; Eko groszek 12,640 tony i groszek 69,78 tony.

Zakup węgla po preferencyjnych cenach przysługuje osobom fizycznym, które spełniają warunki uprawniające do wypłaty dodatku węglowego.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy w Baranowie (poniżej w załączniku). W formie papierowej dostępne są w siedzibie Urzędu (ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów).

Wniosek należy złożyć na piśmie w Urzędzie Gminy (w biurze obsługi interesanta) lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej czyli przez skrzynkę epuap: /UGBAR/SkrytkaESP

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.