A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 maja 2023

Sprzedaż końcowa węgla w preferencyjnej cenie

INFORMACJA  Termin składania wniosków o zakup – do 31 maja 2023 r. Cena zakupu paliwa stałego: 1850,00 zł brutto za tonę. Wnioski o zakup rozpatrywane są w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa. Nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego. Na stanie gminy pozostało niesprzedane paliwo stałe nabyte w ramach umowy w […]

INFORMACJA 

Termin składania wniosków o zakup – do 31 maja 2023 r.

Cena zakupu paliwa stałego: 1850,00 zł brutto za tonę.

Wnioski o zakup rozpatrywane są w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa.

Nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego.

Na stanie gminy pozostało niesprzedane paliwo stałe nabyte w ramach umowy w ilościach: kostka 13,240 tony; orzech 3,400 tony; Eko groszek 12,640 tony i groszek 69,78 tony.

Zakup węgla po preferencyjnych cenach przysługuje osobom fizycznym, które spełniają warunki uprawniające do wypłaty dodatku węglowego.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy w Baranowie (poniżej w załączniku). W formie papierowej dostępne są w siedzibie Urzędu (ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów).

Wniosek należy złożyć na piśmie w Urzędzie Gminy (w biurze obsługi interesanta) lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej czyli przez skrzynkę epuap: /UGBAR/SkrytkaESP

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.

—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”