—  26 kwietnia 2022

Spotkanie w sprawie rolników w związku z planami budowy CPK.

Zarząd Izby Rolniczej oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wiskitki z inicjatywy Rady Powiatowej MIR Powiatu Żyrardowskiego zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku o godz. 12 w Zespole Szkół nr 3 w Wiskitkach – ul. Kościuszki 25.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i poświęcone będzie sytuacji rolników prowadzących gospodarstwa rolne na terenie wyznaczonym pod budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego.

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.