A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 marca 2023

Siatkówka w Baranowie

W dniach 11-12 , 18-19 i 25 marca w sali szkoły podstawowej w Baranowie odbyły się rozgrywki amatorskiej ligi piłki siatkowej czteroosobowej w kategorii Open o puchar Wójta Gminy Baranów – Agaty Trzop-Szczypiorskiej.

Turniej przygotowali i przeprowadzili Szymon Piątkowski oraz Robert Błaszczyk.  Do rywalizacji przystąpiło  8 zespołów :

  1. Dream team
  2. Łolejbole
  3. Skaczące czapeczki
  4. Paraliż
  5. Baranoszczaki
  6. Aniołki czarnego
  7. Dobry skład
  8. BNDZ

Grano systemem każdy z każdym. W sumie rozegrano 32 mecze w ramach rundy zasadniczej. Drużyny amatorskie prezentowały dobry poziom sportowy. Spotkania były bardzo wyrównane i zacięte, prowadzone zgodnie z zasadami fair play.

25 marca 2023r. rozegrano 10 spotkań finałowych. Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco :

I miejsce : Paraliż
II miejsce : Dream team
III miejsce : Aniołki czarnego
IV miejsce : BNDZ
V miejsce : Baranoszczaki
VI miejsce : Dobry skład
VII miejsce : Skaczące czapeczki
VIII miejsce : Łolejbole

Puchary i medale wręczali Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska , Przewodnicząca Rady Gminy Baranów Beata Fabisiak oraz Robert Pindor.
Turniej sędziował Andrzej Ciesielski. 
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia Gminnej Ligii Amatorskiej Piłki Siatkowej.

Inspektor ds. sportu, kultury, turystki i rekreacji

mgr Robert Błaszczyk.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]