A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 marca 2023

Siatkówka w Baranowie

W dniach 11-12 , 18-19 i 25 marca w sali szkoły podstawowej w Baranowie odbyły się rozgrywki amatorskiej ligi piłki siatkowej czteroosobowej w kategorii Open o puchar Wójta Gminy Baranów – Agaty Trzop-Szczypiorskiej.

Turniej przygotowali i przeprowadzili Szymon Piątkowski oraz Robert Błaszczyk.  Do rywalizacji przystąpiło  8 zespołów :

  1. Dream team
  2. Łolejbole
  3. Skaczące czapeczki
  4. Paraliż
  5. Baranoszczaki
  6. Aniołki czarnego
  7. Dobry skład
  8. BNDZ

Grano systemem każdy z każdym. W sumie rozegrano 32 mecze w ramach rundy zasadniczej. Drużyny amatorskie prezentowały dobry poziom sportowy. Spotkania były bardzo wyrównane i zacięte, prowadzone zgodnie z zasadami fair play.

25 marca 2023r. rozegrano 10 spotkań finałowych. Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco :

I miejsce : Paraliż
II miejsce : Dream team
III miejsce : Aniołki czarnego
IV miejsce : BNDZ
V miejsce : Baranoszczaki
VI miejsce : Dobry skład
VII miejsce : Skaczące czapeczki
VIII miejsce : Łolejbole

Puchary i medale wręczali Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska , Przewodnicząca Rady Gminy Baranów Beata Fabisiak oraz Robert Pindor.
Turniej sędziował Andrzej Ciesielski. 
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia Gminnej Ligii Amatorskiej Piłki Siatkowej.

Inspektor ds. sportu, kultury, turystki i rekreacji

mgr Robert Błaszczyk.

Przeczytaj także

—  24 października 2023

Wydarzenie 50-lecia  Gminy Baranów

W roku 2023 mija 50 lat od powstania Gminy Baranów. Z tej okazji Wójt Gminy Baranów ogłasza Konkurs pt.  „WYDARZENIE 50-lecia”. Wydarzeniem może być: impreza kulturalna, historyczna, powstanie obiektu służącemu gminie, podjęcie działań/inicjatywa mająca wpływ na rozwój gminy, inwestycja, a także inne ciekawe projekty, które odbyły się w naszej gminie na przestrzeni ostatnich 50 lat. […]

—  24 października 2023

Konkurs Romanki 2023 „Społecznicy Złotego Serca”

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich działających i mieszkających na terenie Gminy Baranów. Kandydatki i kandydatów to poszczególnych kategorii mogą zgłosić: KATEGORIE   KONKURSU 1.SUPER RODZIC – zgłoszenia do tej kategorii dokonują placówki oświatowe wraz z radami rodziców działające na terenie Gminy Baranów. Każda szkoła oraz przedszkole może zgłosić do konkursu tylko jedną osobę która będzie reprezentowała […]

—  28 listopada 2023

Gminne Przedszkole w Cegłowie zaprasza na Kiermasz Świąteczny

Dołącz do wspólnego świętowania i podziel się magią tego wyjątkowego czasu.

—  27 listopada 2023

PSIAKOWO z wizytą w naszych szkołach

W dniach 20 października i 27 listopada br. w naszych szkołach w miejscowościach Kaski, Baranów i Gole odbyły się niezwykłe spotkania, które wniosły trochę ciepła i edukacji do serc najmłodszych mieszkańców. Gościliśmy przedstawicieli schroniska PSIAKOWO, które współpracuje z Gminą Baranów w zakresie opieki nad zwierzętami bezdomnymi. Dla naszych dzieci to nie tylko lekcja odpowiedzialności, ale […]

—  23 listopada 2023

Pożegnanie Pani Janiny Dobrzeckiej-Kiwior

Dnia 23 listopada 2023r. żegnamy Panią Janinę Dobrzecką-Kiwior, „Zasłużoną dla Gminy Baranów”, wspaniałego lekarza.