A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 marca 2022

Serce dla Ukrainy

Mieszkańcy Naszej Gminy wykazali się w mijających dniach ogromną empatią dla narodu Ukraińskiego, który mierzy się z dramatem wojny. Ilość dostarczonych darów przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Te szczere chęci pomocy w postaci darów przestały się już mieścić w naszych magazynach. W tym momencie wstrzymujemy dalszą zbiórkę, lecz to nie znaczy, że pomoc tego rodzaju, zarówno w postaci jedzenia z długim terminem przydatności, jak i ubrań, zabawek dla dzieci oraz artykułów higienicznych nie będzie potrzebna. Jak tylko będziemy w stanie przyjąć kolejne wsparcie dla naszych sąsiadów ze wschodu, poinformujemy o tym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ofiarność i wsparcie w tych trudnych chwilach dla braci z Ukrainy. O konkretnym wsparciu będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.