A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 marca 2022

Serce dla Ukrainy

Mieszkańcy Naszej Gminy wykazali się w mijających dniach ogromną empatią dla narodu Ukraińskiego, który mierzy się z dramatem wojny. Ilość dostarczonych darów przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Te szczere chęci pomocy w postaci darów przestały się już mieścić w naszych magazynach. W tym momencie wstrzymujemy dalszą zbiórkę, lecz to nie znaczy, że pomoc tego rodzaju, zarówno w postaci jedzenia z długim terminem przydatności, jak i ubrań, zabawek dla dzieci oraz artykułów higienicznych nie będzie potrzebna. Jak tylko będziemy w stanie przyjąć kolejne wsparcie dla naszych sąsiadów ze wschodu, poinformujemy o tym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ofiarność i wsparcie w tych trudnych chwilach dla braci z Ukrainy. O konkretnym wsparciu będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]