A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 marca 2022

Serce dla Ukrainy

Mieszkańcy Naszej Gminy wykazali się w mijających dniach ogromną empatią dla narodu Ukraińskiego, który mierzy się z dramatem wojny. Ilość dostarczonych darów przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Te szczere chęci pomocy w postaci darów przestały się już mieścić w naszych magazynach. W tym momencie wstrzymujemy dalszą zbiórkę, lecz to nie znaczy, że pomoc tego rodzaju, zarówno w postaci jedzenia z długim terminem przydatności, jak i ubrań, zabawek dla dzieci oraz artykułów higienicznych nie będzie potrzebna. Jak tylko będziemy w stanie przyjąć kolejne wsparcie dla naszych sąsiadów ze wschodu, poinformujemy o tym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ofiarność i wsparcie w tych trudnych chwilach dla braci z Ukrainy. O konkretnym wsparciu będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]