A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  07 marca 2022

Serce dla Ukrainy

Mieszkańcy Naszej Gminy wykazali się w mijających dniach ogromną empatią dla narodu Ukraińskiego, który mierzy się z dramatem wojny. Ilość dostarczonych darów przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Te szczere chęci pomocy w postaci darów przestały się już mieścić w naszych magazynach. W tym momencie wstrzymujemy dalszą zbiórkę, lecz to nie znaczy, że pomoc tego rodzaju, zarówno w postaci jedzenia z długim terminem przydatności, jak i ubrań, zabawek dla dzieci oraz artykułów higienicznych nie będzie potrzebna. Jak tylko będziemy w stanie przyjąć kolejne wsparcie dla naszych sąsiadów ze wschodu, poinformujemy o tym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ofiarność i wsparcie w tych trudnych chwilach dla braci z Ukrainy. O konkretnym wsparciu będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.

—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”