A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  25 marca 2024

SALON EDUKACYJNY Szkół Ponadpodstawowych

Starosta Grodziski Pan Marek Wieżbicki serdecznie zaprasza Wszystkich Uczniów klas ósmych szkół ponadpodstawowych wraz z Rodzicami na Salon Edukacyjny Szkół Ponadpodstawowych. Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00-17:00 w Publicznym Ognisku Plastycznym im. Jana Skotnickiego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej 48. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Starosta Grodziski Pan Marek Wieżbicki serdecznie zaprasza Wszystkich Uczniów klas ósmych szkół ponadpodstawowych wraz z Rodzicami na Salon Edukacyjny Szkół Ponadpodstawowych.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00-17:00 w Publicznym Ognisku Plastycznym im. Jana Skotnickiego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej 48.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.