—  20 kwietnia 2021

SADŹMY DRZEWA W NASZEJ GMINIE!

Szanowni Państwo!
Światowy Dzień Ziemi to okazja, aby zastanowić się jaki prezent możemy zrobić dla naszej Planety!
Gorąco popieram inicjatywę Naszych Radnych, którzy już w maju 2020 podjęli Uchwałę w sprawie upamiętnienia 30 rocznicy Powstania Samorządu Gminnego.

W tym roku z tej okazji wspólnie chcemy posadzić 30 dębów w czterech różnych miejscach w naszej Gminie wybranych przez Radę.

Teraz kolej na Państwa! Chcemy przekazać 21 wspaniałych i szlachetnych lip, po jednej do każdego z sołectw tak, abyście Wy razem ze swoim sołtysem zdecydowali gdzie posadzić te miododajne drzewa i oczywiście wspólnie się nimi opiekować!

Do akcji DRZEWO zapraszamy 24 kwietnia!

Mam nadzieję, że ta inicjatywa zachęci Państwa do tego, aby każdy z nas dbając o swoje otoczenie, wskazywał w przyszłości miejsca na terenie naszej Gminy, w których warto zasadzić drzewa, byśmy mieszkali w coraz bardziej atrakcyjnym, zielonym miejscu.

Zaczynamy od zasadzenia pierwszych kilkudziesięciu drzew, a zbierane od Państwa propozycje będą realizowane w kolejnych jesiennych i wiosennych sadzeniach.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024