—  27 czerwca 2023

Rusza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest!

Wójt Gminy Baranów ogłasza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Baranów.

Uprawnione do skorzystania są osoby fizyczne, nie będące przedsiębiorcami.

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający własność danej nieruchomości, na której zalegają materiały azbestowe.

Wnioski należy składać w siedzibie urzędu gminy na biurze podawczym, przesłać pocztą na adres 96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 lub wysłać za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ( skrytka  /UGBAR/SkrytkaESP  ).

Przyjmowanie wniosków potrwa do 31 lipca 2023 r.

[wzór wniosku do pobrania] [regulamin]

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski