A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 czerwca 2023

Rusza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest!

Wójt Gminy Baranów ogłasza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Baranów.

Uprawnione do skorzystania są osoby fizyczne, nie będące przedsiębiorcami.

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający własność danej nieruchomości, na której zalegają materiały azbestowe.

Wnioski należy składać w siedzibie urzędu gminy na biurze podawczym, przesłać pocztą na adres 96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 lub wysłać za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ( skrytka  /UGBAR/SkrytkaESP  ).

Przyjmowanie wniosków potrwa do 31 lipca 2023 r.

[wzór wniosku do pobrania] [regulamin]

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.