A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 czerwca 2023

Rusza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest!

Wójt Gminy Baranów ogłasza nabór wniosków na odbiór i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Baranów.

Uprawnione do skorzystania są osoby fizyczne, nie będące przedsiębiorcami.

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający własność danej nieruchomości, na której zalegają materiały azbestowe.

Wnioski należy składać w siedzibie urzędu gminy na biurze podawczym, przesłać pocztą na adres 96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 lub wysłać za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ( skrytka  /UGBAR/SkrytkaESP  ).

Przyjmowanie wniosków potrwa do 31 lipca 2023 r.

[wzór wniosku do pobrania] [regulamin]

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.