—  05 sierpnia 2021

Rodzinny Spływ Kajakowy Dziką Bzurą!

Wójt Gminy Baranów zaprasza mieszkańców gminy do wzięcia udziału w spływie kajakowym, który odbędzie się 22 sierpnia 2021 (niedziela) na trasie
Kozłów Szlachecki – Stodoła Nad Bzurą.

Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu i zapisów można uzyskać u Animatora Sportu i Kultury Roberta Błaszczyka pod nr telefonu 664 700 850.

—  22 października 2021

Odpowiedź Prezydenta RP

Szanowni Mieszkańcy publikujemy odpowiedź Prezydenta RP na pismo, które zastało podpisane przez 522 naszych mieszkańców podczas dożynek.

—  21 października 2021

Startuje wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW

18 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna wypłatę zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych z PROW za 2021 rok. Już w pierwszym dniu ARiMR planuje wypłacić blisko 500 mln zł, które trafią na konta bankowe ok. 74 tys. rolników.

—  19 października 2021

„Desperados” najlepszym zespołem VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów w kategorii OPEN.

W dniu 15.10.2021 na boisku ORLIK w Baranowie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej kategorii OPEN. Na starcie zespoły z terenu naszej gminy: FC Boża Wola,Baranów, Zjednoczeni Cegłów, Młodzi i Gniewni oraz Desperados. Grano systemem każdy z każdym. Spotkania sędziowali panowie Krzysztof Gajda Łowicz i Sylwester Kowalski Żyrardów. Nad zdrowiem zawodników czuwała ratownik medyczny Oliwia Szelachowska Baranów.