—  05 sierpnia 2021

Rodzinny Spływ Kajakowy Dziką Bzurą!

Wójt Gminy Baranów zaprasza mieszkańców gminy do wzięcia udziału w spływie kajakowym, który odbędzie się 22 sierpnia 2021 (niedziela) na trasie
Kozłów Szlachecki – Stodoła Nad Bzurą.

Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu i zapisów można uzyskać u Animatora Sportu i Kultury Roberta Błaszczyka pod nr telefonu 664 700 850.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.