—  15 kwietnia 2020

Rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej

Informujemy, że trwa zdalna rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaskach (filia w Kaskach).

Ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2020/2021!

W związku z sytuacja epidemiologiczną, zasady przyjmowania wniosków zostały zmodyfikowane:

„Na obecnym etapie przyjmowania wniosków rekrutacyjnych, wszystkich zainteresowanych prosimy o trzy proste kroki:

1/ Pobierz Wniosek ze strony www.psmzyrardow.art.pl/wp/rekrutacja/ (prosimy dopisać na wniosku, że dotyczy filii w Kaskach)

2/ Wypełniony wniosek prześlij w formie skanu lub zdjęcia na adres psm.zyrardow@gmail.com

3/ Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole muzycznej dostarczysz w późniejszym czasie.

O DALSZEJ PROCEDURZE ZWIĄZANEJ Z REKRUTACJĄ NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/2021 POINFORMUJEMY PAŃSTWA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY. PROSIMY NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ OGŁOSZENIA. ZACHĘCAMY DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE ! „

W przypadku wątpliwości prosimy kontaktować się z sekretariatem PSM w Żyrardowie.

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.