—  15 kwietnia 2020

Rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej

Informujemy, że trwa zdalna rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaskach (filia w Kaskach).

Ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2020/2021!

W związku z sytuacja epidemiologiczną, zasady przyjmowania wniosków zostały zmodyfikowane:

„Na obecnym etapie przyjmowania wniosków rekrutacyjnych, wszystkich zainteresowanych prosimy o trzy proste kroki:

1/ Pobierz Wniosek ze strony www.psmzyrardow.art.pl/wp/rekrutacja/ (prosimy dopisać na wniosku, że dotyczy filii w Kaskach)

2/ Wypełniony wniosek prześlij w formie skanu lub zdjęcia na adres psm.zyrardow@gmail.com

3/ Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole muzycznej dostarczysz w późniejszym czasie.

O DALSZEJ PROCEDURZE ZWIĄZANEJ Z REKRUTACJĄ NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/2021 POINFORMUJEMY PAŃSTWA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY. PROSIMY NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ OGŁOSZENIA. ZACHĘCAMY DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE ! „

W przypadku wątpliwości prosimy kontaktować się z sekretariatem PSM w Żyrardowie.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.