—  23 sierpnia 2023

Rabat 10% na bilety Kolei Mazowieckich

Aplikacja mobilna KM to nieograniczony dostęp do kasy biletowej i punktu informacji będący w zasięgu ręki o każdej porze. A już od 1 września 2023 r. kupując bilet okresowy w aplikacji mobilnej KM Podróżni mogą liczyć na 10% rabat. Promocja obowiązuje do końca listopada i nie dotyczy biletów wg ofert specjalnych. W ten sposób chcemy zachęcić do jak najczęstszego […]

W ten sposób chcemy zachęcić do jak najczęstszego korzystania z aplikacji mobilnej KM, która jest bardziej komfortowa, ekologiczna a zakup w niej biletu stanowi ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego w wersji papierowej, a przy tym oszczędzamy czas.

Promocja aplikacji mobilnej KM polega na sprzedaży biletów okresowych imiennych:

1)  odcinkowych:

a)  miesięcznych: wg taryfy normalnej, ulg ustawowych: 33%, 49%, 51%, 78% 93%
i handlowych 35% i 50%,

b)  kwartalnych: wg taryfy normalnej oraz ulg handlowych 35% i 50%;

2)  sieciowych: miesięcznych, kwartalnych i rocznych wg taryfy normalnej i ulg handlowych 35%, 50%;

3)  strefowych KM:

a)  miesięcznych: wg taryfy normalnej, ulg ustawowych: 33%, 49%, 51%, 78%, 93% i handlowych 35% i 50%,

b)  kwartalnych: wg taryfy normalnej i ulg handlowych 35%, 50%,

z obniżoną o 10% ceną od obowiązujących cen podstawowych zawartych w Załączniku do Taryfy przewozowej „Kolei Mazowieckich – KM” (TP-KM).

Promocyjna sprzedaż biletów będzie obowiązywać w okresie wrzesień – listopad 2023 r.

Bilety okresowe zakupione w okresie promocji aplikacji mobilnej KM będą ważne do końca terminu na nich określonym.

Obniżenie cen nie dotyczy:

1. biletów tygodniowych i dwutygodniowych;
  2. biletów wg Odcinkowej oferty specjalnej i innych ofert specjalnych;
  3. ulgowej usługi transportowej 75%;
  4. osób uprawnionych, o których mowa w Zasadach odprawy osób uprawnionych do ulgowej usługi
    transportowej (Zasady odprawy UUT).

Tabela opłat

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.