—  29 listopada 2021

Punkt Konsultacyjny ds. CPK dla Mieszkańców

Od 1 grudnia rusza punkt konsultacyjny ds. CPK dla mieszkańców. Punkt będzie czynny od godziny 16 w Urzędzie Gminy.

Porad naszym mieszkańcom będą udzielać członkowie Rady Społecznej ds. CPK. Zapraszamy w każdą środę od godziny 16. Na pierwsze środowe spotkanie zapraszamy już 1 grudnia. Prosimy o telefoniczne zapisy na spotkanie.

Telefon do zapisu:
46 858 13 50 wew. 250

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.