—  09 czerwca 2020

Przesłuchania wstępne do szkoły muzycznej

Muzyka w życiu człowieka odgrywa bardzo ważną rolę. Towarzyszy mu od samego początku zarówno w zabawie, w pracy, jak i podczas obrzędów religijnych. Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, która jak żadna inna dziedzina sztuki porusza i wpływa na podświadomość.

Dawniej była formą komunikacji i ułatwieniem w pracy zespołowej, a dziś umila nam wolne chwile i dalej jest środkiem wyrażenia naszej ekspresji. O tym jak wielkie ma znaczenie świadczy choćby ilość stworzonych przez człowieka gatunków muzycznych i utworów.

Jeśli czujesz, że w Twojej duszy gra muzyka, którą chcesz tworzyć według swoich zasad, bądź po prostu chcesz się nauczyć grać, to zapraszamy Cię na przesłuchanie do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Żyrardowie, której filia znajduje się w Kaskach. Przesłuchania odbędą się 15 czerwca 2020 r. w godzinach od  16:00 do 19:00 w siedzibie filii szkoły ul. Królewska 25, Kaski.

Jeżeli masz  pytania bądź  wątpliwości to zadzwoń pod numer kontaktowy 600-871-130 po więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej prezentujemy umiejętności naszych wychowanków, aby pokazać jak fantastyczne są zajęcia w naszej szkole.

Wszystkie materiały filmowe zostały nam udostępnione przez filię szkoły muzycznej w Kaskach

—  26 kwietnia 2024

Baranów CUP kategoria: Szkoły Podstawowe

W dniu 26 kwietnia 2024 odbył się Baranów CUP w kategorii: Szkoły Podstawowe. Co to były za emocje!!! Turniej zgromadził pięć drużyn do rywalizacji, a ilość bramek zadecydowała o zajętych miejscach w kolejności: Nagrody wręczyła Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski, oraz Prezes Fundacji […]

—  26 kwietnia 2024

Konkurs dla Seniorów – jaka była Twoja najlepsza praca?

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym zorganizowany przez Praca.pl konkursie dla seniorów. Do wygrania atrakcyjne nagrody – telefony marki Maxcom i myPhone. Wystarczy, że wyślesz nam fotografię, która odpowie na pytanie Jaka była Twoja najlepsza praca? opiszesz ją i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.