—  09 czerwca 2020

Przesłuchania wstępne do szkoły muzycznej

Muzyka w życiu człowieka odgrywa bardzo ważną rolę. Towarzyszy mu od samego początku zarówno w zabawie, w pracy, jak i podczas obrzędów religijnych. Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, która jak żadna inna dziedzina sztuki porusza i wpływa na podświadomość.

Dawniej była formą komunikacji i ułatwieniem w pracy zespołowej, a dziś umila nam wolne chwile i dalej jest środkiem wyrażenia naszej ekspresji. O tym jak wielkie ma znaczenie świadczy choćby ilość stworzonych przez człowieka gatunków muzycznych i utworów.

Jeśli czujesz, że w Twojej duszy gra muzyka, którą chcesz tworzyć według swoich zasad, bądź po prostu chcesz się nauczyć grać, to zapraszamy Cię na przesłuchanie do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Żyrardowie, której filia znajduje się w Kaskach. Przesłuchania odbędą się 15 czerwca 2020 r. w godzinach od  16:00 do 19:00 w siedzibie filii szkoły ul. Królewska 25, Kaski.

Jeżeli masz  pytania bądź  wątpliwości to zadzwoń pod numer kontaktowy 600-871-130 po więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej prezentujemy umiejętności naszych wychowanków, aby pokazać jak fantastyczne są zajęcia w naszej szkole.

Wszystkie materiały filmowe zostały nam udostępnione przez filię szkoły muzycznej w Kaskach

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.