—  05 lipca 2022

Przedłużenie terminu konsultacji ws. CPK

Spółka CPK zdecydowała o przedłużeniu dobrowolnych konsultacji społecznych. Mieszkańcy mogą przez kolejny tydzień zgłaszać uwagi w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

W związku z wciąż spływającymi uwagami CPK wydłuży konsultacje z dwóch do trzech tygodni. Łącznie potrwają one do 7 lipca br. Zgłoszenia można wciąż przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl. Ponadto w Centrum Kultury Żyrardów spółka uruchomi ponownie punkt konsultacyjny, w którym asystenci pomogą mieszkańcom zgłosić swoje uwagi. Punkt będzie czynny we wtorek i środę, 5 i 6 lipca w godzinach 10-18.
zachęcamy do składania wniosków
zapraszamy również do zapoznania się z wnioskiem do konsultacji – złożonego przez Stowarzyszenia Zanim Powstanie Lotnisko-CPK

www.zpl-cpk.pl/index.php/19-aktualnosci/143-uwagi-do-lokalizacji-inwestorskiej-cpk-2022-06

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.