—  05 lipca 2022

Przedłużenie terminu konsultacji ws. CPK

Spółka CPK zdecydowała o przedłużeniu dobrowolnych konsultacji społecznych. Mieszkańcy mogą przez kolejny tydzień zgłaszać uwagi w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

W związku z wciąż spływającymi uwagami CPK wydłuży konsultacje z dwóch do trzech tygodni. Łącznie potrwają one do 7 lipca br. Zgłoszenia można wciąż przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl. Ponadto w Centrum Kultury Żyrardów spółka uruchomi ponownie punkt konsultacyjny, w którym asystenci pomogą mieszkańcom zgłosić swoje uwagi. Punkt będzie czynny we wtorek i środę, 5 i 6 lipca w godzinach 10-18.
zachęcamy do składania wniosków
zapraszamy również do zapoznania się z wnioskiem do konsultacji – złożonego przez Stowarzyszenia Zanim Powstanie Lotnisko-CPK

www.zpl-cpk.pl/index.php/19-aktualnosci/143-uwagi-do-lokalizacji-inwestorskiej-cpk-2022-06

—  26 kwietnia 2024

Baranów CUP kategoria: Szkoły Podstawowe

W dniu 26 kwietnia 2024 odbył się Baranów CUP w kategorii: Szkoły Podstawowe. Co to były za emocje!!! Turniej zgromadził pięć drużyn do rywalizacji, a ilość bramek zadecydowała o zajętych miejscach w kolejności: Nagrody wręczyła Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski, oraz Prezes Fundacji […]

—  26 kwietnia 2024

Konkurs dla Seniorów – jaka była Twoja najlepsza praca?

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym zorganizowany przez Praca.pl konkursie dla seniorów. Do wygrania atrakcyjne nagrody – telefony marki Maxcom i myPhone. Wystarczy, że wyślesz nam fotografię, która odpowie na pytanie Jaka była Twoja najlepsza praca? opiszesz ją i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.