A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  28 października 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin

Spółka DROGOMEX Sp. z o.o. realizująca zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowościBasin – II etap” uprzejmie informuję że, od dnia 02.11.2022 do 05.11.2022, zostanie wprowadzonaczasowa organizacja ruchu w związku z realizacją Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin – II etapna działce nr ew. 21, 15/1, w obrębie geodezyjnym Basin Gmina Baranów.Roboty będą prowadzone zgodnie […]

Spółka DROGOMEX Sp. z o.o. realizująca zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości
Basin – II etap” uprzejmie informuję że, od dnia 02.11.2022 do 05.11.2022, zostanie wprowadzona
czasowa organizacja ruchu w związku z realizacją Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin – II etap
na działce nr ew. 21, 15/1, w obrębie geodezyjnym Basin Gmina Baranów.
Roboty będą prowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji na czas prowadzenia robót –
nr zatwierdzenia: WK 7121.2.285.2022 z dnia 28.10.2022
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy zgodnie
z załączoną mapą sytuacyjną.

Z uwagi na prowadzone prace linia 24 Grodziskich Przewozów Autobusowych kursować będzie tylko do Izdebna Kościelnego prosimy o korzystanie z linii 20 Kaski – Grodzisk Mazowiecki.

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.