A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  28 października 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin

Spółka DROGOMEX Sp. z o.o. realizująca zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowościBasin – II etap” uprzejmie informuję że, od dnia 02.11.2022 do 05.11.2022, zostanie wprowadzonaczasowa organizacja ruchu w związku z realizacją Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin – II etapna działce nr ew. 21, 15/1, w obrębie geodezyjnym Basin Gmina Baranów.Roboty będą prowadzone zgodnie […]

Spółka DROGOMEX Sp. z o.o. realizująca zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości
Basin – II etap” uprzejmie informuję że, od dnia 02.11.2022 do 05.11.2022, zostanie wprowadzona
czasowa organizacja ruchu w związku z realizacją Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Basin – II etap
na działce nr ew. 21, 15/1, w obrębie geodezyjnym Basin Gmina Baranów.
Roboty będą prowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji na czas prowadzenia robót –
nr zatwierdzenia: WK 7121.2.285.2022 z dnia 28.10.2022
Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy zgodnie
z załączoną mapą sytuacyjną.

Z uwagi na prowadzone prace linia 24 Grodziskich Przewozów Autobusowych kursować będzie tylko do Izdebna Kościelnego prosimy o korzystanie z linii 20 Kaski – Grodzisk Mazowiecki.

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.