—  27 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola

Szanowni Mieszkańcy Bożej Woli i Bronisławowa

UWAGA !!!

Ważna informacja dla mieszkańców ul. Błońskiej i Platynowej

Boża Wola, Bronisławów

Gmina Baranów realizująca zadanie p.n.: „Przebudowa drogi gminnej
(ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola”
uprzejmie informuje,
że zmuszeni jesteśmy zamknąć ul. Błońską i Platynową dla ruchu kołowego w dniach
od 28.12.2022 r. do 05.01.2023 r.

Zamknięcie drogi wynika z konieczności przygotowania podłoża do wykonania stabilizacji betonowej i ułożeniu warstwy z kruszywa kamiennego na odcinku od
ul. Strażackiej do ul. Bajkowej, co jest warunkiem koniecznym do kontynuowania prac obecnych warunkach atmosferycznych.

Przejezdność drogi zostanie zachowana jedynie dla służb ratunkowych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.