A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej (ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola

Szanowni Mieszkańcy Bożej Woli i Bronisławowa

UWAGA !!!

Ważna informacja dla mieszkańców ul. Błońskiej i Platynowej

Boża Wola, Bronisławów

             Gmina Baranów realizująca zadanie p.n.: „Przebudowa drogi gminnej
(ul. Błońska) w miejscowościach Bronisławów i Boża Wola”
uprzejmie informuje,
że zmuszeni jesteśmy zamknąć ul. Błońską i Platynową dla ruchu kołowego w dniach
od 28.12.2022 r. do 05.01.2023 r.

Zamknięcie drogi wynika z konieczności przygotowania podłoża do wykonania stabilizacji betonowej i ułożeniu warstwy z kruszywa kamiennego na odcinku od
ul. Strażackiej do ul. Bajkowej, co jest warunkiem koniecznym do kontynuowania prac obecnych warunkach atmosferycznych.

Przejezdność drogi zostanie zachowana jedynie dla służb ratunkowych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  21 marca 2023

Komunikat Lekarza Weterynarii

Urząd Gminy w Baranowie, na podstawie informacji od Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii przekazuje, że w dniach 25 marca do 16 kwietnia 2023 r. w województwie mazowieckim planowana jest akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. W załączeniu szczegóły.

—  20 marca 2023

Wypowiedzenie umowy na dostarczanie wody w przypadku sprzedaży nieruchomości.

Jeśli sprzedałeś swoją nieruchomość, na której jest przyłącze wodociągowe – konieczne jest złożenie wniosku o rozwiązanie umowy na dostarczanie wody i demontaż wodomierza (demontaż w przypadku, gdy umowa nie jest przepisywana na nowego właściciela).

—  20 marca 2023

Nie kupuj! Przygarnij!

Planujesz zakup psa lub kota? Zachęcamy do tego, by zamiast zakupów zwierzęcia zaplanować wizytę w schronisku, gdzie czekają porzucone lub zagubione czworonogi.
W tym roku Gmina Baranów rozpoczęła współpracę ze schroniskiem w Łowiczu – o szczegółach działalności schroniska można poczytać na stronie www.animalsos.pl oraz na facebook’u: Stowarzyszenie Animal Sos – Centrum Adopcyjne Schroniska Psiakowo i Spółka. Zachęcamy do obserwowania! Jeden z odłowionych z naszego terenu psów – biały Puszek – został już adoptowany!
Niestety w lutym i na początku marca konieczne było odłowienie dwóch kolejnych psów. Obydwa zostały prawdopodobnie porzucone. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilem – może ktoś z Państwa zdecyduje się na przygarnięcie zwierzęcia?