A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  18 marca 2024

Protest rolników

Drodzy mieszkańcy, informujemy o kolejnym proteście rolników które odbędzie się w godzinach 08:00-20:00, dnia 20 marca 2024r. Miejscem docelowym zgromadzenia i blokady będzie skrzyżowanie o ruchu okrężnym na DK 50 przy węźle autostradowym A2 oraz zjazd na tzw. starą DK50 – Wiskitki. Rondo będzie całkowicie nie przejezdne. W tym dniu możemy również spodziewać się wzmożonego […]

Drodzy mieszkańcy, informujemy o kolejnym proteście rolników które odbędzie się w godzinach 08:00-20:00, dnia 20 marca 2024r.

Miejscem docelowym zgromadzenia i blokady będzie skrzyżowanie o ruchu okrężnym na DK 50 przy węźle autostradowym A2 oraz zjazd na tzw. starą DK50 – Wiskitki.

Rondo będzie całkowicie nie przejezdne.

W tym dniu możemy również spodziewać się wzmożonego ruchu przez naszą gminę.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!!!

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.