—  16 października 2023

Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2024-2026

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim przygotowuje się do opracowania Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2024-2026. Na terenie powiatu grodziskiego bardzo potrzebne są rodziny zastępcze. Rodzicielstwo zastępcze, mimo że wymaga wielkiej troski i poświęcenia, może być wspaniałą podróżą przez życie.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.

Nasze działania mają na celu poznanie Państwa wiedzy i opinii na temat rodzin zastępczych, w tym najmłodszych mieszkańców powiatu grodziskiego. Wyniki badania umożliwią nam zaplanowanie działań, które w nowej perspektywie będą skuteczniej wspierać istniejące rodziny zastępcze oraz pozyskać nowe.

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie ok. 15 min.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta dla mieszkańców (google.com)

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.