A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  16 października 2023

Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2024-2026

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim
przygotowuje się do opracowania Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2024-2026.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim przygotowuje się do opracowania Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2024-2026. Na terenie powiatu grodziskiego bardzo potrzebne są rodziny zastępcze. Rodzicielstwo zastępcze, mimo że wymaga wielkiej troski i poświęcenia, może być wspaniałą podróżą przez życie.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.

Nasze działania mają na celu poznanie Państwa wiedzy i opinii na temat rodzin zastępczych, w tym najmłodszych mieszkańców powiatu grodziskiego. Wyniki badania umożliwią nam zaplanowanie działań, które w nowej perspektywie będą skuteczniej wspierać istniejące rodziny zastępcze oraz pozyskać nowe.

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie ok. 15 min.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta dla mieszkańców (google.com)

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.