—  25 października 2021

Problem z Internetem po wichurze

Ostatnia czwartkowa wichura przewróciła maszt znajdujący się na szkole w Baranowie. W związku z tym użytkownicy Internetu oferowanego przez MSK Systemy Informatyczne mają problem z dostępem do sieci.

Maszt został w godzinach popołudniowych zerwany przez wiatr z dachu szkoły. Na szczęście nikt nie ucierpiał ale uszkodzona została między innymi elewacja i parapet na parterze szkoły. Za jego pośrednictwem firma MSK Systemy Informatyczne oferowała okolicznym mieszkańcom dostęp do Internetu. Po wstępnych oględzinach wyszło na jaw, że maszt nie może być ponownie zainstalowany na miejscu. Nie jest to pierwszy raz kiedy konstrukcja została przewrócona przez silny wiatr. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne na temat ponownego ustawienia masztu w innej pobliskiej bezpiecznej lokalizacji.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski