—  25 października 2021

Problem z Internetem po wichurze

Ostatnia czwartkowa wichura przewróciła maszt znajdujący się na szkole w Baranowie. W związku z tym użytkownicy Internetu oferowanego przez MSK Systemy Informatyczne mają problem z dostępem do sieci.

Maszt został w godzinach popołudniowych zerwany przez wiatr z dachu szkoły. Na szczęście nikt nie ucierpiał ale uszkodzona została między innymi elewacja i parapet na parterze szkoły. Za jego pośrednictwem firma MSK Systemy Informatyczne oferowała okolicznym mieszkańcom dostęp do Internetu. Po wstępnych oględzinach wyszło na jaw, że maszt nie może być ponownie zainstalowany na miejscu. Nie jest to pierwszy raz kiedy konstrukcja została przewrócona przez silny wiatr. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne na temat ponownego ustawienia masztu w innej pobliskiej bezpiecznej lokalizacji.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.