—  25 czerwca 2020

Premier powołał osobę pełniącą funkcję wójta.

25 czerwca na wniosek Wojewody Mazowieckiego – Konstantego Radziwiłła – Piotr Faruga został powołany przez Premiera do pełnienia funkcji wójta.

Pan Piotr Faruga otrzymał nominację z rąk Wojewody do pełnienia funkcji wójta w Urzędzie Gminy w Baranowie i będzie ją sprawował do czasu wyboru nowego wójta.

Poprzedni wójt – Waldemar Brzywczy – został odwołany w wyniku referendum przeprowadzonego 14 czerwca br.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.