—  25 czerwca 2020

Premier powołał osobę pełniącą funkcję wójta.

25 czerwca na wniosek Wojewody Mazowieckiego – Konstantego Radziwiłła – Piotr Faruga został powołany przez Premiera do pełnienia funkcji wójta.

Pan Piotr Faruga otrzymał nominację z rąk Wojewody do pełnienia funkcji wójta w Urzędzie Gminy w Baranowie i będzie ją sprawował do czasu wyboru nowego wójta.

Poprzedni wójt – Waldemar Brzywczy – został odwołany w wyniku referendum przeprowadzonego 14 czerwca br.

—  10 lipca 2020

Dotacja do 5 tyś. zł na zakup zbiornika na deszczówkę

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” na lata 2020-2024

—  09 lipca 2020

Utylizacja azbestu dla mieszkańców.

Przypominamy, że mieszkańcy gminy planujący lub posiadający już zdemontowany azbest np. z dachu mogą zgłaszać go do obioru przez cały rok.

—  08 lipca 2020

Weź udział w bitwie!

Wybory – święto demokracji. Dzień, który daje każdemu z nas prawo wyrażenia swojego indywidualnego zdania. Tego dnia mamy realny wpływ na to co się dzieje w naszej ojczyźnie.