—  25 czerwca 2020

Premier powołał osobę pełniącą funkcję wójta.

25 czerwca na wniosek Wojewody Mazowieckiego – Konstantego Radziwiłła – Piotr Faruga został powołany przez Premiera do pełnienia funkcji wójta.

Pan Piotr Faruga otrzymał nominację z rąk Wojewody do pełnienia funkcji wójta w Urzędzie Gminy w Baranowie i będzie ją sprawował do czasu wyboru nowego wójta.

Poprzedni wójt – Waldemar Brzywczy – został odwołany w wyniku referendum przeprowadzonego 14 czerwca br.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.