—  25 czerwca 2020

Premier powołał osobę pełniącą funkcję wójta.

25 czerwca na wniosek Wojewody Mazowieckiego – Konstantego Radziwiłła – Piotr Faruga został powołany przez Premiera do pełnienia funkcji wójta.

Pan Piotr Faruga otrzymał nominację z rąk Wojewody do pełnienia funkcji wójta w Urzędzie Gminy w Baranowie i będzie ją sprawował do czasu wyboru nowego wójta.

Poprzedni wójt – Waldemar Brzywczy – został odwołany w wyniku referendum przeprowadzonego 14 czerwca br.

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.