—  25 czerwca 2020

Premier powołał osobę pełniącą funkcję wójta.

25 czerwca na wniosek Wojewody Mazowieckiego – Konstantego Radziwiłła – Piotr Faruga został powołany przez Premiera do pełnienia funkcji wójta.

Pan Piotr Faruga otrzymał nominację z rąk Wojewody do pełnienia funkcji wójta w Urzędzie Gminy w Baranowie i będzie ją sprawował do czasu wyboru nowego wójta.

Poprzedni wójt – Waldemar Brzywczy – został odwołany w wyniku referendum przeprowadzonego 14 czerwca br.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.