—  27 września 2023

Poznajemy potrzeby i oczekiwania mieszkańców metropolii warszawskiej – ankieterzy rozpoczynają badania terenowe.

W październiku br. rozpoczynamy badanie ilościowe dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”. Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Chcemy poznać oczekiwania mieszkańców związane z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczące rozwoju metropolii warszawskiej […]

Chcemy poznać oczekiwania mieszkańców związane z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczące rozwoju metropolii warszawskiej w skali krajowej i europejskiej. Ważnym aspektem będzie także opinia mieszkańców o obecnych i przyszłych kierunkach współpracy metropolitalnej. Na podstawie wyników badania przeanalizujemy rozpoznawalność wśród mieszkańców zakresu i form współpracy metropolitalnej.

Jeśli odpowiedzi Państwa ankieter, zachęcamy do udziału w badaniu i podzielenia się swoimi opiniami. Badanie jest anonimowe, a wyniki będą analizowane w zestawieniach zbiorczych.

Badanie w formie wywiadów bezpośrednich, opartych na specjalnie zaprojektowanym kwestionariuszu, zostanie przeprowadzone od października do listopada 2023 r. przez przeszkolonych ankieterów.