—  23 listopada 2023

Pożegnanie Pani Janiny Dobrzeckiej-Kiwior

Dnia 23 listopada 2023r. żegnamy Panią Janinę Dobrzecką-Kiwior, „Zasłużoną dla Gminy Baranów”, wspaniałego lekarza.

Urodzona 18 sierpnia 1933r.  w miejscowości Dziuksyn na Wołyniu, oddany lekarz z 58-letnim stażem, z Ośrodkiem Zdrowia w Golach związana w latach 1967 – 2016.
Jej niezwykłe poświęcenie i troska o pacjentów sprawiły, że stała się nie tylko cenionym specjalistą, ale również bliską przyjaciółką dla wielu mieszkańców.

Pamiętajmy o niej z szacunkiem i wdzięcznością za wszystkie lata poświęcone niesieniu pomocy.

Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi oraz wyrażamy najszczersze kondolencje.

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop – Szczypiorska wraz z pracownikami Urzędu Gminy,
Przewodnicząca Rady Gminy Baranów Beata Fabisiak wraz z Radnymi,
Sołtysi i mieszkańcy gminy.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.