A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 września 2023

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Baranów BARANÓW-CUP

W dniu 22.09.2023 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  Baranów – Cup. W zawodach udział wzięło 6 szkół podstawowych z terenu Powiatu Grodziskiego. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Grupa I S.P Jaktorów, S.P Kaski, S.P.Baranów. Grupa II S.P. Gole, S.P Boża Wola, S.P Izdebno Kościelne. Mecze stały na […]

W dniu 22.09.2023 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  Baranów – Cup. W zawodach udział wzięło 6 szkół podstawowych z terenu Powiatu Grodziskiego. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Grupa I S.P Jaktorów, S.P Kaski, S.P.Baranów. Grupa II S.P. Gole, S.P Boża Wola, S.P Izdebno Kościelne. Mecze stały na dobrym poziomie a rywalizacja była bardzo zacięta prowadzona w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Ostateczna kolejność w turnieju:

1.S.P Jaktorów

2.S.P Gole

3.S.P Kaski

4.S.P Boża Wola

5.S.P Baranów

6.S.P Izdebno Kościelne

Zawody sędziował Michał Dziepak OKS  Warszawa  a Oliwia Szelachowska  czuwała nad zdrowiem zawodników.

Turniej otworzyła Pani Agata Trzop-Szczypiorska Wójt Gminy Baranów a  puchary oraz pamiątkowe medale wręczali : Przewodnicząca Rady Gminy  Pani Beata Fabisiak oraz Sekretarz Gminy Pan Jarosław Przepiórkowski.

Organizatorzy dziękują pracownikom ZUK oraz Panu Piotrowi Kraśniewskiemu za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Turniej Baranów Cup organizowany jest co roku w dwóch terminach. W miesiącu maju  gdzie udział biorą kluby sportowe oraz we wrześniu gdzie rywalizacje swoją mają uczniowie szkół podstawowych z naszego powiatu.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.