—  27 września 2023

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Baranów BARANÓW-CUP

W dniu 22.09.2023 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  Baranów – Cup. W zawodach udział wzięło 6 szkół podstawowych z terenu Powiatu Grodziskiego. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Grupa I S.P Jaktorów, S.P Kaski, S.P.Baranów. Grupa II S.P. Gole, S.P Boża Wola, S.P Izdebno Kościelne. Mecze stały na […]

W dniu 22.09.2023 na boisku w Cegłowie odbył się jak co roku Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  Baranów – Cup. W zawodach udział wzięło 6 szkół podstawowych z terenu Powiatu Grodziskiego. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Grupa I S.P Jaktorów, S.P Kaski, S.P.Baranów. Grupa II S.P. Gole, S.P Boża Wola, S.P Izdebno Kościelne. Mecze stały na dobrym poziomie a rywalizacja była bardzo zacięta prowadzona w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Ostateczna kolejność w turnieju:

1.S.P Jaktorów

2.S.P Gole

3.S.P Kaski

4.S.P Boża Wola

5.S.P Baranów

6.S.P Izdebno Kościelne

Zawody sędziował Michał Dziepak OKS  Warszawa  a Oliwia Szelachowska  czuwała nad zdrowiem zawodników.

Turniej otworzyła Pani Agata Trzop-Szczypiorska Wójt Gminy Baranów a  puchary oraz pamiątkowe medale wręczali : Przewodnicząca Rady Gminy  Pani Beata Fabisiak oraz Sekretarz Gminy Pan Jarosław Przepiórkowski.

Organizatorzy dziękują pracownikom ZUK oraz Panu Piotrowi Kraśniewskiemu za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Turniej Baranów Cup organizowany jest co roku w dwóch terminach. W miesiącu maju  gdzie udział biorą kluby sportowe oraz we wrześniu gdzie rywalizacje swoją mają uczniowie szkół podstawowych z naszego powiatu.

—  29 kwietnia 2024

Mazowsze dla sportu – wsparcie na modernizację boiska w Cegłowie

Mazowsze dla sportu – prawie 100 tys. dla Gminy Baranów!!!
Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Kazimierza Szymańskiego, podpisała umowę na łączną wartość 98 142,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację boiska w Cegłowie.