A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  25 sierpnia 2022

Posiedzenia Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów oraz Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Gminy Baranów.

LIV Sesja Rady Gminy Baranów odbędzie się w OSP w Baranowie dnia 31 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 16.00

Komisja Oświaty Kultury i Sportu Rady Gminy Baranów odbędzie się w sali Urzędu Gminy Baranów dnia 29 sierpnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 16.00

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.