A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  22 stycznia 2024

Poradnik dotyczący uchwały antysmogowej dla województwa mazowieckiego

Na terenie naszego województwa obowiązuje uchwała antysmogowa. Jej celem jest poprawa jakości powietrza.  Zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem, przekazanym przez Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kwestii uchwały dla Mazowsza. Poradnik został przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w […]

Na terenie naszego województwa obowiązuje uchwała antysmogowa. Jej celem jest poprawa jakości powietrza. 

Zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem, przekazanym przez Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kwestii uchwały dla Mazowsza.

Poradnik został przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Krakowski Alarm Smogowy”.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]