—  09 października 2020

Podziękowanie za udział w wyborach

Drodzy Mieszkańcy, jeszcze raz pragnę Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w wyborach na Wójta Gminy Baranów. Ogromnym zaszczytem dla mnie jest to jak wielu z Was obdarzyło mnie swoim zaufaniem i oddało na mnie swój głos.

Wszystkich Mieszkańców, również tych, którzy pozostali do mnie nieprzekonani pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść pokładanego we mnie zaufania i zachęcać do wspólnego działania na rzecz naszej małej Ojczyzny. Swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie i w ogromnym poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro – Gminę Baranów!
Od 06.10.2020 jestem do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Wójt Gminy Baranów

Agata Trzop – Szczypiorska

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.