—  09 października 2020

Podziękowanie za udział w wyborach

Drodzy Mieszkańcy, jeszcze raz pragnę Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w wyborach na Wójta Gminy Baranów. Ogromnym zaszczytem dla mnie jest to jak wielu z Was obdarzyło mnie swoim zaufaniem i oddało na mnie swój głos.

Wszystkich Mieszkańców, również tych, którzy pozostali do mnie nieprzekonani pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść pokładanego we mnie zaufania i zachęcać do wspólnego działania na rzecz naszej małej Ojczyzny. Swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie i w ogromnym poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro – Gminę Baranów!
Od 06.10.2020 jestem do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Wójt Gminy Baranów

Agata Trzop – Szczypiorska

—  26 stycznia 2021

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Na początku lutego rusza mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Baranów

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.