—  09 października 2020

Podziękowanie za udział w wyborach

Drodzy Mieszkańcy, jeszcze raz pragnę Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w wyborach na Wójta Gminy Baranów. Ogromnym zaszczytem dla mnie jest to jak wielu z Was obdarzyło mnie swoim zaufaniem i oddało na mnie swój głos.

Wszystkich Mieszkańców, również tych, którzy pozostali do mnie nieprzekonani pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść pokładanego we mnie zaufania i zachęcać do wspólnego działania na rzecz naszej małej Ojczyzny. Swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie i w ogromnym poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro – Gminę Baranów!
Od 06.10.2020 jestem do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Wójt Gminy Baranów

Agata Trzop – Szczypiorska

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.