—  09 października 2020

Podziękowanie za udział w wyborach

Drodzy Mieszkańcy, jeszcze raz pragnę Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w wyborach na Wójta Gminy Baranów. Ogromnym zaszczytem dla mnie jest to jak wielu z Was obdarzyło mnie swoim zaufaniem i oddało na mnie swój głos.

Wszystkich Mieszkańców, również tych, którzy pozostali do mnie nieprzekonani pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść pokładanego we mnie zaufania i zachęcać do wspólnego działania na rzecz naszej małej Ojczyzny. Swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie i w ogromnym poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro – Gminę Baranów!
Od 06.10.2020 jestem do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Wójt Gminy Baranów

Agata Trzop – Szczypiorska

—  29 października 2020

GOPS wspiera seniora

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie przystąpił do realizacji Programu „Wspieraj Seniora” – Solidarnościowy Korpus Wsparcia.

—  28 października 2020

Dzień Wszystkich Świętych w Gminie Baranów

Zbliża się 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych i jedna z piękniejszych polskich tradycji nawiedzania cmentarzy, pamięci i modlitwy za zmarłych. Wielu z nas pójdzie odwiedzić groby bliskich nam osób.

—  20 października 2020

Podtopienia w Gminie i wnioski o oszacowanie szkód

W związku z bardzo trudną sytuacją hydrologiczną panującą na terenie Gminy Baranów spowodowaną wysokim poziomem wody w rzekach na wniosek Pani Wójt w dniu 15 października 2020 roku. odbyła się wizja lokalna z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy i Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.