A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.

Doceniamy zaangażowanie uczniów ze Szkół Podstawowych poprzez konkursy ekologiczne. Uczniowie z naszych Szkół nie tylko zdobyli cenne doświadczenie w dziedzinie ekologii, ale także przyczynili się do ochrony środowiska naturalnego. Konkurs polegający na zbiorze jak największej ilości makulatury został pozytywnie odebrany przez uczniów i ich rodziców, a najlepsi eko-uczniowie otrzymali nagrodę w formie bonu.

Warto również wspomnieć o aktywnym udziale firmy Feniks Recykling Sp. z o.o w lokalnych inicjatywach społecznych jak i imprezach na terenie Gminy Baranów. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu w organizację Dożynek 2023, oraz okazaną hojność, wniosła znaczący wkład w sukces naszej uroczystości.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że ta owocna współpraca będzie się dalej rozwijać.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.