A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.

Doceniamy zaangażowanie uczniów ze Szkół Podstawowych poprzez konkursy ekologiczne. Uczniowie z naszych Szkół nie tylko zdobyli cenne doświadczenie w dziedzinie ekologii, ale także przyczynili się do ochrony środowiska naturalnego. Konkurs polegający na zbiorze jak największej ilości makulatury został pozytywnie odebrany przez uczniów i ich rodziców, a najlepsi eko-uczniowie otrzymali nagrodę w formie bonu.

Warto również wspomnieć o aktywnym udziale firmy Feniks Recykling Sp. z o.o w lokalnych inicjatywach społecznych jak i imprezach na terenie Gminy Baranów. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu w organizację Dożynek 2023, oraz okazaną hojność, wniosła znaczący wkład w sukces naszej uroczystości.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że ta owocna współpraca będzie się dalej rozwijać.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.