—  19 maja 2020

Podziękowania za pracę na rzecz gminnych szkół!

Szanowni Państwo
Chciałbym serdecznie podziękować Dyrektorom, Pracownikom Szkół i Zakładu Gospodarki Komunalnej, a przede wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w pracę remontowe w Szkole w Baranowie oraz rewitalizację ogrodu przy Zespole w Golach.

Udało się to zrobić dzięki wspólnemu wysiłkowi ludzi dobrej woli i dobrego serca. Nasze placówki oświatowe pięknieją z dnia na dzień!

W Szkole Podstawowej w Baranowie po przerwie dzieci i młodzież przywitają nowe drzwi wejściowe, dwie odnowione przez Rodziców sale lekcyjne oraz pomieszczenie biblioteki szkolnej. Mam nadzieję, że Gminie uda się jeszcze w najbliższym czasie odnowić kilka sal.

Natomiast w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golach nowy wygląd zyskał cały teren wokół budynków. Uporządkowano ogród, pojawiły się nowe nasadzenia i ułożono chodnik, tak by dzieci bezpiecznie mogły dojść do szkoły.

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za zaangażowanie!

Wójt Gminy Baranów

Waldemar Brzywczy

—  26 maja 2020

Nawet 100 tys. euro co roku dla nowych grup producentów

Od 19 czerwca do 17 sierpnia 2020 r. ARiMR będzie przyjmowała wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”. To już siódmy nabór tego typu w ramach
PROW 2014-2020.

—  25 maja 2020

Głosuj codziennie na Podwórko NIVEA !

Podwórko Talentów NIVEA rusza po raz kolejny. Jest to wyjątkowa akcja, dzięki której Cegłów w naszej gminie może zyskać niezwykły plac zabaw. Cała procedura jest niezwykle prosta, a dodatkowo nasz głos liczy się wielokrotnie, ponieważ w tej akcji najważniejsza jest determinacja w osiągnięciu celu.

—  25 maja 2020

Życzenia z okazji 25-lecie Święceń Kapłańskich

25 maja 2020 r. ksiądz proboszcz parafii w Baranowie, Roman Wawrzyniak obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa.