—  19 maja 2020

Podziękowania za pracę na rzecz gminnych szkół!

Szanowni Państwo
Chciałbym serdecznie podziękować Dyrektorom, Pracownikom Szkół i Zakładu Gospodarki Komunalnej, a przede wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w pracę remontowe w Szkole w Baranowie oraz rewitalizację ogrodu przy Zespole w Golach.

Udało się to zrobić dzięki wspólnemu wysiłkowi ludzi dobrej woli i dobrego serca. Nasze placówki oświatowe pięknieją z dnia na dzień!

W Szkole Podstawowej w Baranowie po przerwie dzieci i młodzież przywitają nowe drzwi wejściowe, dwie odnowione przez Rodziców sale lekcyjne oraz pomieszczenie biblioteki szkolnej. Mam nadzieję, że Gminie uda się jeszcze w najbliższym czasie odnowić kilka sal.

Natomiast w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golach nowy wygląd zyskał cały teren wokół budynków. Uporządkowano ogród, pojawiły się nowe nasadzenia i ułożono chodnik, tak by dzieci bezpiecznie mogły dojść do szkoły.

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za zaangażowanie!

Wójt Gminy Baranów

Waldemar Brzywczy

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.