A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 października 2021

Planowany nowy maszt w Baranowie

Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne, do której należał maszt zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie. Zaproponowaliśmy firmie rozwiązanie problemu braku Internetu wśród mieszkańców.

Urząd Gminy w Baranowie zaproponował firmie MSK Systemy Informatyczne nowe miejsce, w którym mogłaby ustawić maszt. Nowa lokalizacja została pozytywnie zaopiniowana przez inspektora nadzoru budowlanego. Kolejny krok dla firmy MSK Systemy Informatyczne to wykonanie projektu i odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji również ubezpieczeniowe. Taki projekt musi zostać przedstawiony do Urzędu w celu akceptacji. Na chwilę obecną firma MSK Systemy Informatyczne nie podjęła decyzji
w sprawie zaproponowanej lokalizacji. Wpływ na decyzję jaką podejmie na pewno będzie miała liczba odbiorców korzystających z tego rozwiązania oraz koszty jakie będzie musiała ponieść wykonując ten projekt.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.