A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 października 2021

Planowany nowy maszt w Baranowie

Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne, do której należał maszt zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie. Zaproponowaliśmy firmie rozwiązanie problemu braku Internetu wśród mieszkańców.

Urząd Gminy w Baranowie zaproponował firmie MSK Systemy Informatyczne nowe miejsce, w którym mogłaby ustawić maszt. Nowa lokalizacja została pozytywnie zaopiniowana przez inspektora nadzoru budowlanego. Kolejny krok dla firmy MSK Systemy Informatyczne to wykonanie projektu i odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji również ubezpieczeniowe. Taki projekt musi zostać przedstawiony do Urzędu w celu akceptacji. Na chwilę obecną firma MSK Systemy Informatyczne nie podjęła decyzji
w sprawie zaproponowanej lokalizacji. Wpływ na decyzję jaką podejmie na pewno będzie miała liczba odbiorców korzystających z tego rozwiązania oraz koszty jakie będzie musiała ponieść wykonując ten projekt.

Przeczytaj także

—  27 maja 2023

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

—  26 maja 2023

Zapraszamy na Ekologiczny Piknik Rodzinny!

Zapraszamy na Ekologiczny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 29.05.2023 od godziny 10:00 do 14:00. To będzie wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i edukacji na temat ochrony środowiska!

—  26 maja 2023

Nowe stawki dopłat do zboża

Nowe stawki dopłat do zboża