A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 października 2021

Planowany nowy maszt w Baranowie

Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne, do której należał maszt zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie. Zaproponowaliśmy firmie rozwiązanie problemu braku Internetu wśród mieszkańców.

Urząd Gminy w Baranowie zaproponował firmie MSK Systemy Informatyczne nowe miejsce, w którym mogłaby ustawić maszt. Nowa lokalizacja została pozytywnie zaopiniowana przez inspektora nadzoru budowlanego. Kolejny krok dla firmy MSK Systemy Informatyczne to wykonanie projektu i odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji również ubezpieczeniowe. Taki projekt musi zostać przedstawiony do Urzędu w celu akceptacji. Na chwilę obecną firma MSK Systemy Informatyczne nie podjęła decyzji
w sprawie zaproponowanej lokalizacji. Wpływ na decyzję jaką podejmie na pewno będzie miała liczba odbiorców korzystających z tego rozwiązania oraz koszty jakie będzie musiała ponieść wykonując ten projekt.

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2022

Romanki 2022 – I edycja

Podczas gali poznamy laureatów w kategorii: AMBASADOR ŚRODOWISKA LOKALNEGO OSOBOWOŚĆ ROKU SENIOR ROKU FIRMA WIELKIEGO SERCA SUPER RODZIC Zapraszamy!

—  30 listopada 2022

Dodatek elektryczny

informuje, iż od 01 grudnia 2022 roku do 01 lutego 2023 roku można składać wnioski o dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w przypadku gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego jest zasilane energią elektryczną lub pompą ciepła, i źródło to zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r., […]

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]