A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 października 2021

Planowany nowy maszt w Baranowie

Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne, do której należał maszt zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie. Zaproponowaliśmy firmie rozwiązanie problemu braku Internetu wśród mieszkańców.

Urząd Gminy w Baranowie zaproponował firmie MSK Systemy Informatyczne nowe miejsce, w którym mogłaby ustawić maszt. Nowa lokalizacja została pozytywnie zaopiniowana przez inspektora nadzoru budowlanego. Kolejny krok dla firmy MSK Systemy Informatyczne to wykonanie projektu i odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji również ubezpieczeniowe. Taki projekt musi zostać przedstawiony do Urzędu w celu akceptacji. Na chwilę obecną firma MSK Systemy Informatyczne nie podjęła decyzji
w sprawie zaproponowanej lokalizacji. Wpływ na decyzję jaką podejmie na pewno będzie miała liczba odbiorców korzystających z tego rozwiązania oraz koszty jakie będzie musiała ponieść wykonując ten projekt.

Przeczytaj także

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.