A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 października 2021

Planowany nowy maszt w Baranowie

Urząd Gminy prowadzi rozmowy z firmą MSK Systemy Informatyczne, do której należał maszt zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie. Zaproponowaliśmy firmie rozwiązanie problemu braku Internetu wśród mieszkańców.

Urząd Gminy w Baranowie zaproponował firmie MSK Systemy Informatyczne nowe miejsce, w którym mogłaby ustawić maszt. Nowa lokalizacja została pozytywnie zaopiniowana przez inspektora nadzoru budowlanego. Kolejny krok dla firmy MSK Systemy Informatyczne to wykonanie projektu i odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji również ubezpieczeniowe. Taki projekt musi zostać przedstawiony do Urzędu w celu akceptacji. Na chwilę obecną firma MSK Systemy Informatyczne nie podjęła decyzji
w sprawie zaproponowanej lokalizacji. Wpływ na decyzję jaką podejmie na pewno będzie miała liczba odbiorców korzystających z tego rozwiązania oraz koszty jakie będzie musiała ponieść wykonując ten projekt.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.