A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran

W dniu 22.02.2024 r. odbyła się VIII edycja wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym wybrano wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury z terenu powiatów: grodziskiego, otwockiego, pruszkowskiego, piaseczyńskiego.

Z Gminy Baranów nagrodę otrzymali w następujących kategoriach:

  • Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
  • Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
  • Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran

Na terenie gminy mamy bardzo dużo takich pereł, ludzi skromnych którzy robią coś wyjątkowego dla innych. Takie wydarzenia jak Perły Mazowsza pozwalają z „morza życia wyłowić” to co mamy najcenniejsze. Bardzo dziękujemy że jesteście.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.perlymazowsza.pl/

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.