—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran

W dniu 22.02.2024 r. odbyła się VIII edycja wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym wybrano wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury z terenu powiatów: grodziskiego, otwockiego, pruszkowskiego, piaseczyńskiego.

Z Gminy Baranów nagrodę otrzymali w następujących kategoriach:

• Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
  • Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
  • Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran

Na terenie gminy mamy bardzo dużo takich pereł, ludzi skromnych którzy robią coś wyjątkowego dla innych. Takie wydarzenia jak Perły Mazowsza pozwalają z „morza życia wyłowić” to co mamy najcenniejsze. Bardzo dziękujemy że jesteście.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.perlymazowsza.pl/

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.