A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  21 grudnia 2023

Paczka dla Hospicjum w Bramkach

W dniu 21 grudnia przedstawiciele Rady Gminy oraz Wójt Gminy Baranów, podjęli inicjatywę przekazania niezbędnych rzeczy do lokalnego hospicjum. To wzorowy przykład solidarności oraz zaangażowania społecznego, który ukierunkowany jest na poprawę jakości życia osób przebywających w hospicjum oraz wsparcie dla personelu medycznego. Zbierane przedmioty obejmują szeroki zakres potrzeb, takie jak środki higieniczne, pościele, artykuły codziennego […]

W dniu 21 grudnia przedstawiciele Rady Gminy oraz Wójt Gminy Baranów, podjęli inicjatywę przekazania niezbędnych rzeczy do lokalnego hospicjum. To wzorowy przykład solidarności oraz zaangażowania społecznego, który ukierunkowany jest na poprawę jakości życia osób przebywających w hospicjum oraz wsparcie dla personelu medycznego.

Zbierane przedmioty obejmują szeroki zakres potrzeb, takie jak środki higieniczne, pościele, artykuły codziennego użytku, a także produkty spożywcze. Radni z Gminy i Wójt Gminy Baranów zjednoczyli swoje siły, aby zebranie tych rzeczy było jak najbardziej kompleksowe i dostosowane do rzeczywistych potrzeb hospicjum.

Warto pomagać!

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.