A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  24 września 2021

Ostatnia chwila na to żeby się spisać

Przypominamy, że spis powszechny trwa tylko do 30 września!
Jest to ostatnia szansa żeby się spisać!

Można to zrobić przez internet:
NSP 1.2.4 (spis.gov.pl)

Można to zrobić przez telefon:
22 279 99 99

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.