A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  13 lutego 2024

Ostatki 2024

Ostatki to tradycyjne polskie święto przypadające w ostatni dzień karnawału, poprzedzające okres Wielkiego Postu. Popularnym zwyczajem jest przebieranie się w kolorowe, kreatywne kostiumy. Dziś odwiedziły nas członkinie Klubu Seniora w Drybusie. Dziękujemy za kultywowanie polskiej tradycji, która jest piękna i jak widać potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Życzymy wszystkim mieszkańcom pięknego ostatkowego dnia.

Ostatki to tradycyjne polskie święto przypadające w ostatni dzień karnawału, poprzedzające okres Wielkiego Postu. Popularnym zwyczajem jest przebieranie się w kolorowe, kreatywne kostiumy.

Dziś odwiedziły nas członkinie Klubu Seniora w Drybusie. Dziękujemy za kultywowanie polskiej tradycji, która jest piękna i jak widać potrafi wywołać uśmiech na twarzy.

Życzymy wszystkim mieszkańcom pięknego ostatkowego dnia.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.