—  21 maja 2020

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora

Wójt Gminy Baranów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach, ul. Królewska 23, 96-314 Baranów

W konkursie może wziąć udział osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz. U. z 2017 r. poz. 1597ze zm.).

Oferta kandydata przystępującego do konkursu powinna zawierać informacje określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. z 2017 r. poz. 1587ze zm.) oraz treści ogłoszenia o konkursie.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podaniem danych osobowych kandydata (imię, nazwisko, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej i telefon kontaktowy) oraz z dopiskiem: „KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ORŁA BIAŁEGO W KASKACH, ul. KRÓLEWSKA 23” w terminie do 10 czerwca 2020 r. do godz. 1200 w Sekretariacie Urzędu Gminy Baranów, ul. Armii Krajowej 87 w godzinach pracy urzędu lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Baranów, 96-316 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 (decyduje data wpływu oferty do Urzędu Gminy Baranów).

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Baranów. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Treść ogłoszenia w załączeniu.

Przygotowała: Katarzyna Wąsińska-Jano

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.