—  21 maja 2020

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora

Wójt Gminy Baranów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach, ul. Królewska 23, 96-314 Baranów

W konkursie może wziąć udział osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz. U. z 2017 r. poz. 1597ze zm.).

Oferta kandydata przystępującego do konkursu powinna zawierać informacje określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. z 2017 r. poz. 1587ze zm.) oraz treści ogłoszenia o konkursie.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podaniem danych osobowych kandydata (imię, nazwisko, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej i telefon kontaktowy) oraz z dopiskiem: „KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ORŁA BIAŁEGO W KASKACH, ul. KRÓLEWSKA 23” w terminie do 10 czerwca 2020 r. do godz. 1200 w Sekretariacie Urzędu Gminy Baranów, ul. Armii Krajowej 87 w godzinach pracy urzędu lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Baranów, 96-316 Baranów, ul. Armii Krajowej 87 (decyduje data wpływu oferty do Urzędu Gminy Baranów).

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Baranów. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Treść ogłoszenia w załączeniu.

Przygotowała: Katarzyna Wąsińska-Jano

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.