—  05 czerwca 2020

Nowe laptopy w szkole podstawowej

Rozwój – to słowo które może być synonimem naszych czasów. Chęć doskonalenia, usprawniania naszego życia dotyka wszelkich jego aspektów. Zwykło się mawiać że ten kto się nie rozwija tylko stoi w miejscu, tak naprawdę zostaje w tyle za tymi, którzy się rozwijają.

Rozwój powinien być wspierany, najsilniej w dziedzinie edukacji. Szkoły kształtują, chłonnych wiedzy młodych ludzi – naszą przyszłość. To właśnie oni będą napędzać rozwój zdobytą wiedzą, wyobraźnią i marzeniami. Nasza Gmina, a przede wszystkim Wójt doskonale rozumie tę ideę. W związku z tym 4 czerwca wsparł rozwoju szkoły w Baranowie poprzez przekazanie 12 nowoczesnych laptopów, które dostarczył na ręce Pani Dyrektor Anety Krasińskiej kierującej tą placówką.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.