—  05 czerwca 2020

Nowe laptopy w szkole podstawowej

Rozwój – to słowo które może być synonimem naszych czasów. Chęć doskonalenia, usprawniania naszego życia dotyka wszelkich jego aspektów. Zwykło się mawiać że ten kto się nie rozwija tylko stoi w miejscu, tak naprawdę zostaje w tyle za tymi, którzy się rozwijają.

Rozwój powinien być wspierany, najsilniej w dziedzinie edukacji. Szkoły kształtują, chłonnych wiedzy młodych ludzi – naszą przyszłość. To właśnie oni będą napędzać rozwój zdobytą wiedzą, wyobraźnią i marzeniami. Nasza Gmina, a przede wszystkim Wójt doskonale rozumie tę ideę. W związku z tym 4 czerwca wsparł rozwoju szkoły w Baranowie poprzez przekazanie 12 nowoczesnych laptopów, które dostarczył na ręce Pani Dyrektor Anety Krasińskiej kierującej tą placówką.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski