—  05 czerwca 2020

Nowe laptopy w szkole podstawowej

Rozwój – to słowo które może być synonimem naszych czasów. Chęć doskonalenia, usprawniania naszego życia dotyka wszelkich jego aspektów. Zwykło się mawiać że ten kto się nie rozwija tylko stoi w miejscu, tak naprawdę zostaje w tyle za tymi, którzy się rozwijają.

Rozwój powinien być wspierany, najsilniej w dziedzinie edukacji. Szkoły kształtują, chłonnych wiedzy młodych ludzi – naszą przyszłość. To właśnie oni będą napędzać rozwój zdobytą wiedzą, wyobraźnią i marzeniami. Nasza Gmina, a przede wszystkim Wójt doskonale rozumie tę ideę. W związku z tym 4 czerwca wsparł rozwoju szkoły w Baranowie poprzez przekazanie 12 nowoczesnych laptopów, które dostarczył na ręce Pani Dyrektor Anety Krasińskiej kierującej tą placówką.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.