—  09 listopada 2021

Nowe informacje w sprawie masztu internetowego w Baranowie

Do urzędu gminy w Baranowie wpłynęła odpowiedź firmy MSK-SI w sprawie masztu, który został zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie.

Część mieszkańców korzystająca z Internetu oferowanego przez firmę MSK-SI czeka na informacje co dalej z ich dostępem do usługi, który od 28 października jest nie możliwy ze względu na przewrócony przez wichurę maszt, który znajdował się na dachu szkoły. Firma nie jest zainteresowana odbudową masztu cytując:
…Informujemy, że w związku z napływającymi od użytkowników z terenu gminy Baranów kolejnymi wypowiedzeniami umowy o świadczenie usług dostępu do internetu, odstępujemy od odbudowy masztu w Baranowie.”
„… niestety obecne koszty odbudowy dla tak małej grupy sprawiają inwestycje całkowicie nieopłacalną.”

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski