—  09 listopada 2021

Nowe informacje w sprawie masztu internetowego w Baranowie

Do urzędu gminy w Baranowie wpłynęła odpowiedź firmy MSK-SI w sprawie masztu, który został zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie.

Część mieszkańców korzystająca z Internetu oferowanego przez firmę MSK-SI czeka na informacje co dalej z ich dostępem do usługi, który od 28 października jest nie możliwy ze względu na przewrócony przez wichurę maszt, który znajdował się na dachu szkoły. Firma nie jest zainteresowana odbudową masztu cytując:
…Informujemy, że w związku z napływającymi od użytkowników z terenu gminy Baranów kolejnymi wypowiedzeniami umowy o świadczenie usług dostępu do internetu, odstępujemy od odbudowy masztu w Baranowie.”
„… niestety obecne koszty odbudowy dla tak małej grupy sprawiają inwestycje całkowicie nieopłacalną.”

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.