—  09 listopada 2021

Nowe informacje w sprawie masztu internetowego w Baranowie

Do urzędu gminy w Baranowie wpłynęła odpowiedź firmy MSK-SI w sprawie masztu, który został zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie.

Część mieszkańców korzystająca z Internetu oferowanego przez firmę MSK-SI czeka na informacje co dalej z ich dostępem do usługi, który od 28 października jest nie możliwy ze względu na przewrócony przez wichurę maszt, który znajdował się na dachu szkoły. Firma nie jest zainteresowana odbudową masztu cytując:
…Informujemy, że w związku z napływającymi od użytkowników z terenu gminy Baranów kolejnymi wypowiedzeniami umowy o świadczenie usług dostępu do internetu, odstępujemy od odbudowy masztu w Baranowie.”
„… niestety obecne koszty odbudowy dla tak małej grupy sprawiają inwestycje całkowicie nieopłacalną.”

—  01 grudnia 2021

Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Gminie Baranów

08 listopada br. Wójt Gminy Baranów podpisała porozumienie o współpracy z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

—  01 grudnia 2021

Szkoła w Baranowie z nowym placem zabaw!

30 listopada rozpoczęły się prace związane z remontem placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Nowy plac ma zostać ukończony do 15 grudnia.

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach