—  09 listopada 2021

Nowe informacje w sprawie masztu internetowego w Baranowie

Do urzędu gminy w Baranowie wpłynęła odpowiedź firmy MSK-SI w sprawie masztu, który został zrzucony przez wichurę z dachu Szkoły Podstawowej w Baranowie.

Część mieszkańców korzystająca z Internetu oferowanego przez firmę MSK-SI czeka na informacje co dalej z ich dostępem do usługi, który od 28 października jest nie możliwy ze względu na przewrócony przez wichurę maszt, który znajdował się na dachu szkoły. Firma nie jest zainteresowana odbudową masztu cytując:
…Informujemy, że w związku z napływającymi od użytkowników z terenu gminy Baranów kolejnymi wypowiedzeniami umowy o świadczenie usług dostępu do internetu, odstępujemy od odbudowy masztu w Baranowie.”
„… niestety obecne koszty odbudowy dla tak małej grupy sprawiają inwestycje całkowicie nieopłacalną.”

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.