A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 października 2021

Nagroda dla Sołectwa Regów-Gongolina!

Sołectwo Regów-Gongolina wzięło udział w konkursie „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021” i z postawionym przez siebie placem zabaw zajęli II miejsce!

Mieszkańcy Sołectwa bardzo mocno zaangażowali się w wykonanie placu zabaw. Samodzielnie go ogrodzili, dodatkowo sami wykonali kosz na śmieci i ławeczki, które się na nim znajdują. Z funduszy sołeckich i dofinansowania zostały zakupione: huśtawka „waga”, zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa i bujak na sprężynie. Ciężka praca mieszkańców została nagrodzona drugim miejscem w konkursie: „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”. Nagrodę w imieniu mieszkańców sołectwa odebrał Sołtys z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagroda zasili fundusz Sołectwa Regów-Gongolina, którego mieszkańcy sami zdecydują na co przeznaczą te środki.

Plac zabaw został oficjalnie otwarty 9 października, a Sołectwo planuje jego dalszą rozbudowę.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.