A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 października 2021

Nagroda dla Sołectwa Regów-Gongolina!

Sołectwo Regów-Gongolina wzięło udział w konkursie „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021” i z postawionym przez siebie placem zabaw zajęli II miejsce!

Mieszkańcy Sołectwa bardzo mocno zaangażowali się w wykonanie placu zabaw. Samodzielnie go ogrodzili, dodatkowo sami wykonali kosz na śmieci i ławeczki, które się na nim znajdują. Z funduszy sołeckich i dofinansowania zostały zakupione: huśtawka „waga”, zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa i bujak na sprężynie. Ciężka praca mieszkańców została nagrodzona drugim miejscem w konkursie: „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”. Nagrodę w imieniu mieszkańców sołectwa odebrał Sołtys z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagroda zasili fundusz Sołectwa Regów-Gongolina, którego mieszkańcy sami zdecydują na co przeznaczą te środki.

Plac zabaw został oficjalnie otwarty 9 października, a Sołectwo planuje jego dalszą rozbudowę.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.