A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 października 2021

Nagroda dla Sołectwa Regów-Gongolina!

Sołectwo Regów-Gongolina wzięło udział w konkursie „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021” i z postawionym przez siebie placem zabaw zajęli II miejsce!

Mieszkańcy Sołectwa bardzo mocno zaangażowali się w wykonanie placu zabaw. Samodzielnie go ogrodzili, dodatkowo sami wykonali kosz na śmieci i ławeczki, które się na nim znajdują. Z funduszy sołeckich i dofinansowania zostały zakupione: huśtawka „waga”, zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa i bujak na sprężynie. Ciężka praca mieszkańców została nagrodzona drugim miejscem w konkursie: „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”. Nagrodę w imieniu mieszkańców sołectwa odebrał Sołtys z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagroda zasili fundusz Sołectwa Regów-Gongolina, którego mieszkańcy sami zdecydują na co przeznaczą te środki.

Plac zabaw został oficjalnie otwarty 9 października, a Sołectwo planuje jego dalszą rozbudowę.

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.