A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  19 października 2021

Nagroda dla Sołectwa Regów-Gongolina!

Sołectwo Regów-Gongolina wzięło udział w konkursie „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021” i z postawionym przez siebie placem zabaw zajęli II miejsce!

Mieszkańcy Sołectwa bardzo mocno zaangażowali się w wykonanie placu zabaw. Samodzielnie go ogrodzili, dodatkowo sami wykonali kosz na śmieci i ławeczki, które się na nim znajdują. Z funduszy sołeckich i dofinansowania zostały zakupione: huśtawka „waga”, zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa i bujak na sprężynie. Ciężka praca mieszkańców została nagrodzona drugim miejscem w konkursie: „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”. Nagrodę w imieniu mieszkańców sołectwa odebrał Sołtys z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagroda zasili fundusz Sołectwa Regów-Gongolina, którego mieszkańcy sami zdecydują na co przeznaczą te środki.

Plac zabaw został oficjalnie otwarty 9 października, a Sołectwo planuje jego dalszą rozbudowę.

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.