A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 września 2022

Nabór wniosków na finansowanie kosztów studiów podyplomowych

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim ogłasza nabór wniosków na finansowanie kosztów studiów podyplomowych dla osób zarejestrowanych w PUP w Grodzisku Mazowieckim.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim informuje, że do wyczerpania limitu środków prowadzi nabór wniosków o finansowanie z Funduszu Pracy kosztów studiów podyplomowych dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Grodzisku Mazowieckim.
 
Maksymalna kwota dofinasowania wynosi 300% przeciętnego wynagrodzenia tj.: 18 468,75 zł (stan na II kwartał 2022 r.).
 
Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej urzędu grodziskmazowiecki.praca.gov.pl w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.

Szczegółowe informacje dotyczące naborów wniosków można uzyskać:
pod numerami telefonów: (22) 755 55 86 wew. 114
oraz w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim w pokoju 108.

Przeczytaj także

—  30 września 2022

Nowy wzór deklaracji CEEB

Szanowni Państwo, Urząd Gminy w Baranowie w dniu dzisiejszym, tj. 30.09.2022 r. otrzymał informację od Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 września 2022 r. O szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U.2022.1967) obywatele, składający deklarację CEEB w siedzibie […]

—  29 września 2022

Bezpłatne szkolenia z Apiterapii oraz Miodu pitnego z własnej pasieki.

Fundacja EKOOSTOJA informuje, iż realizuje operację pn. „Apiterapia i Miodosytnictwo jako forma dywersyfikacji źródeł dochodu pszczelarzy” mającą na celu aktywizację obywateli w zakresie dywersyfikacji źródeł dochodu oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez rozpowszechnienie informacji z zakresu apiterapii i miodosytnictwa, przy zastosowaniu rozwiązań cyfrowych. Projekt realizowany jest w ramach dwuletniego Planu Operacyjnego KSOW na lata 2022-2023 […]

—  27 września 2022

Gminne zajęcia sportowe

Gmina Baranów przedstawia harmonogram darmowych zajęć sportowych w naszej gminie.