A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

Czy marzysz o opanowaniu sztuki muzyki? Chcesz zgłębić tajemnicę gry na flecie, klarnecie, czy może perkusji? Jeśli tak, to świetna wiadomość – Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy pragną wkroczyć w fascynujący świat dźwięków i melodii.

Dlaczego warto wybrać właśnie tą szkołę?

  1. Profesjonalni Nauczyciele: kadra doświadczonych muzyków i pedagogów, którzy pasjonują się dzieleniem wiedzą i umiejętnościami.
  2. Koncerty i wydarzenia: uczniowie szkoły mają okazję brać udział w koncertach, wydarzeniach, które nie tylko rozwijają umiejętności, ale także budują pewność siebie i kreatywność.
  3. Przyjazna atmosfera: szkoła promuje przyjazne i inspirujące środowisko, w którym każdy może czuć się komfortowo i swobodnie wyrażać swoją pasję.

Jak się zapisać?

Informacje szczegółowe znajdują się na poniższym plakacie oraz na stronie: https://www.gov.pl/web/psmzyrardow/informacje-o-rekrutacji?fbclid=IwAR0sxw2uSojPL_BJeGN7FjVMtsiSZrLK_33nSgwFM5dV89W476QSTj6IbQk

Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.

Muzyka czeka na Ciebie!

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.