A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  06 października 2023

Modernizacje dróg na terenie gminy

Firma P.P.U.H. Efekt Sp. z o.o. wykonująca zadanie robót budowlanych modernizujących drogi, informuje:

W dniu 11.10.2023r. modernizacja drogi w miejscowości Bronisławów na ul. Bajkowej, zamknięcie drogi w całej długości.

W dniu 12.10.2023r. będzie wykonywana stabilizacja betonowa w miejscowości Kaski na ul. Piaskowej, ul. Akacjowej oraz ul. Szkolnej.

Prosimy o zachowanie ostrożności. Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec zmianie.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]