A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 października 2023

Modernizacje dróg na terenie gminy

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stanisławów.

Urząd Gminy Baranów informuje, że ze względu na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Stanisławów w dniach 6-10.11.2023 r., zamknięta zostanie droga na odcinku od ul. Brzozowej w Stanisławowie do mostu na rzece Pisia Tuczna w Basinie.

W dniach prowadzenia prac zawieszone zostają kursy autobusowe na linii 24, autobus nie będzie dojeżdżał do miejscowości Baranów, swoje kursy kończył będzie na przystanku Basin ul. Wierzbowa.

Wykonawcą prac będzie firma ROBOKOP.

Prosimy o zachowanie ostrożności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.