—  27 października 2023

Modernizacje dróg na terenie gminy

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stanisławów.

Urząd Gminy Baranów informuje, że ze względu na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Stanisławów w dniach 6-10.11.2023 r., zamknięta zostanie droga na odcinku od ul. Brzozowej w Stanisławowie do mostu na rzece Pisia Tuczna w Basinie.

W dniach prowadzenia prac zawieszone zostają kursy autobusowe na linii 24, autobus nie będzie dojeżdżał do miejscowości Baranów, swoje kursy kończył będzie na przystanku Basin ul. Wierzbowa.

Wykonawcą prac będzie firma ROBOKOP.

Prosimy o zachowanie ostrożności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

—  29 kwietnia 2024

Mazowsze dla sportu – wsparcie na modernizację boiska w Cegłowie

Mazowsze dla sportu – prawie 100 tys. dla Gminy Baranów!!!
Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Kazimierza Szymańskiego, podpisała umowę na łączną wartość 98 142,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację boiska w Cegłowie.

—  29 kwietnia 2024

Debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

W dniu 25.04.2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbyła się debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów z reprezentantami Samorządów Uczniowskich ze wszystkich szkół w Gminie Baranów oraz OSP Boża Wola i OSP Kaski. Wśród zaproszonych gości była Pani Wójt Agata Trzop – Szczypiorska, Dyrektorzy Szkół i Opiekunowie Samorządów Uczniowskich. Debata zrealizowana została […]