A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 listopada 2021

Młodzieżowa Rada Gminy Wybrana!

19 listopada Gminna Komisja Wyborcza mająca swoją siedzibę w budynku fili Biblioteki Publicznej w Kaskach podała wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy.

Sama gminna komisja powołana została na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Baranów i składała się z ochotników – uczniów szkół z terenu gminy.
Młodzieżowa Rada Gminy Baranów składa się z uczniów klas VII i VIII i prezentuje się następująco:

  • 4 uczniów ze szkoły w Golach
  • 2 uczniów ze szkoły w Bożej Woli
  • 4 uczniów ze szkoły w Kaskach
  • 3 uczniów ze szkoły w Baranowie

Łącznie członków MRGB jest 13, a opiekunem jest pani Angelika Jagaś.

Rada ukonstytuowała się 24 listopada wybierając przewodniczącego, jego zastępcę i sekretarza na pierwszym posiedzeniu w Urzędzie Gminy w Baranowie. Świeżo wybrany przewodniczący wziął udział 25 listopada Sesji Rady Gminy Baranów. Został na niej ciepło powitany i zapewniony o chęci współpracy.

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2022

Romanki 2022 – I edycja

Podczas gali poznamy laureatów w kategorii: AMBASADOR ŚRODOWISKA LOKALNEGO OSOBOWOŚĆ ROKU SENIOR ROKU FIRMA WIELKIEGO SERCA SUPER RODZIC Zapraszamy!

—  30 listopada 2022

Dodatek elektryczny

informuje, iż od 01 grudnia 2022 roku do 01 lutego 2023 roku można składać wnioski o dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w przypadku gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego jest zasilane energią elektryczną lub pompą ciepła, i źródło to zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r., […]

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]