A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 listopada 2021

Młodzieżowa Rada Gminy Wybrana!

19 listopada Gminna Komisja Wyborcza mająca swoją siedzibę w budynku fili Biblioteki Publicznej w Kaskach podała wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy.

Sama gminna komisja powołana została na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Baranów i składała się z ochotników – uczniów szkół z terenu gminy.
Młodzieżowa Rada Gminy Baranów składa się z uczniów klas VII i VIII i prezentuje się następująco:

  • 4 uczniów ze szkoły w Golach
  • 2 uczniów ze szkoły w Bożej Woli
  • 4 uczniów ze szkoły w Kaskach
  • 3 uczniów ze szkoły w Baranowie

Łącznie członków MRGB jest 13, a opiekunem jest pani Angelika Jagaś.

Rada ukonstytuowała się 24 listopada wybierając przewodniczącego, jego zastępcę i sekretarza na pierwszym posiedzeniu w Urzędzie Gminy w Baranowie. Świeżo wybrany przewodniczący wziął udział 25 listopada Sesji Rady Gminy Baranów. Został na niej ciepło powitany i zapewniony o chęci współpracy.

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.