A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 października 2023

Mistrzostwa Polski Młodziczek w Boksie i złoty medal!!!

Wspaniałe osiągnięcie w świecie sportu! Absolwentka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, Maja Kuran, zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski Młodziczek w Boksie

Wspaniałe osiągnięcie w świecie sportu! Absolwentka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, Maja Kuran, zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski Młodziczek w Boksie na niedawno zakończonych mistrzostwach w Śremie. To wyjątkowy sukces i powód do dumy dla całej jej rodziny oraz lokalnej społeczności.

Maja, która trenuje boks pod okiem trenerów z Klubu Bokserskiego ROCKY w Żyrardowie, wykazała się ogromna determinacją i pasją do tego sportu. Ciężka praca i nieustanny wysiłek przyniosły efekty, kiedy stanęła na ringu w Śremie. Jej umiejętności bokserskie, szybkość i siła były nie do pokonania dla rywali. Zwycięstwo na tych mistrzostwach to tylko początek jej sportowej kariery, która zapowiada się obiecująco.

Rodzina, przyjaciele oraz lokalna społeczność są pełni dumy z Mai i jej osiągnięcia. To inspirujący przykład dla innych młodych sportowców.

Maju, gratulujemy zdobycia złotego medalu i tytułu Mistrza Polski Młodziczek w boksie! Życzymy Ci dalszych sukcesów i owocnej kariery sportowej.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.