A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 października 2023

Mistrzostwa Polski Młodziczek w Boksie i złoty medal!!!

Wspaniałe osiągnięcie w świecie sportu! Absolwentka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, Maja Kuran, zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski Młodziczek w Boksie

Wspaniałe osiągnięcie w świecie sportu! Absolwentka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, Maja Kuran, zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski Młodziczek w Boksie na niedawno zakończonych mistrzostwach w Śremie. To wyjątkowy sukces i powód do dumy dla całej jej rodziny oraz lokalnej społeczności.

Maja, która trenuje boks pod okiem trenerów z Klubu Bokserskiego ROCKY w Żyrardowie, wykazała się ogromna determinacją i pasją do tego sportu. Ciężka praca i nieustanny wysiłek przyniosły efekty, kiedy stanęła na ringu w Śremie. Jej umiejętności bokserskie, szybkość i siła były nie do pokonania dla rywali. Zwycięstwo na tych mistrzostwach to tylko początek jej sportowej kariery, która zapowiada się obiecująco.

Rodzina, przyjaciele oraz lokalna społeczność są pełni dumy z Mai i jej osiągnięcia. To inspirujący przykład dla innych młodych sportowców.

Maju, gratulujemy zdobycia złotego medalu i tytułu Mistrza Polski Młodziczek w boksie! Życzymy Ci dalszych sukcesów i owocnej kariery sportowej.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.